1. 1.
  ayıp olan durum. geçen lsw'de geziyorum üniversiteden tanıdık bir kız denk geldi, merhaba falan sonra yok arkadaşına bir şey bakıyormuş yok bilmem ne... yani demek istiyor ki normalde burada işim olmaz. farkında değil o ara beni aşağılıyor. hayır fiyatı uygun giriyorum beğenirsem bir şey alıyorum beğenmezsem almıyorum... nesi garip anlamadım. belki çocuklar giyiniyor daha çok lcw den ondan mı küçümsüyorlar acaba...
  3 -2 ... leyte
 2. 2.
  elbise üzerinden insan yargılayanları fark etmek ve uzaklaşmak için güzel bir fırsattır.

  benim için elbisenin anlamı; sıcak ve rahat tutması, ortalama bir kalitede ve görüntüde olmasıdır. bunun dışındakiler beni ilgilendirmiyor maalesef. marka takıntım da yok, ne hoşuma gittiyse onu alır ve kullanırım. Sırf bunun için yargılanacak ve dışlanacaksam da ne yapabilirim ki yani?
  4 ... oylesine yazan yazar
 3. 3.
  0-16 yaş arası lcw giyer, 16'dan sonra mavi, h&m falan giyilir.
  -4 ... kaptanaga
 4. 5.
  hangi markayı alırsan al en sonunda silme bezi oluyor zaten ne farkeder. gereksiz takıntılar bunlar.
  2 ... vanligogh
 5. 5.
  koton şuan lcw'den cok daha uygun. adı çıkmış bir kere lcw'nin.

  eski maymunlu dönemde lcw giymek lüks sayılırdı. hep algı oyunu bunlar.
  2 ... modern zaman filozofu
 6. 6.
  Çok değil, 15 sene önce, Lcw'nin lc Waikiki olduğu yıllarda, prestijli bir şeydi lc waikiki'den giyinmek.

  Bütün kıyafetlerinde maymuncuklar vardı o yıllarda. Şimdi biraz daha genele hitap etmeye başladı. Özellikle çocuk kıyafetleri kaliteli ve başarılı.
  2 ... yasak merve
 7. 7.
  asıl hiçbir özelliği olmayan dümdüz bir tshirte sırf markası var diye 100 tl ödemek salaklık. lcw'de bazen güzel ürünler oluyor insanlar önyargılı aslında bir girip dolaşsalar çok zevkli kıyafetler gözlerine çarpar. ben dümdüz bir tshirte 100 tl ödeyeceğime lcw'de daha iyisini bulur ona 40 tl öderim. insanlar dalga geçsin buradan giyiniyorum diye umrumda değil ben beğendiğimi alırım marka takıntım yok.
  1 ... marjinalbirnick
 8. 8.
  bence giyinenen kişiyi değil markayı hor görmek bu. markayı hor görmek doğru olabilir. bu laftan yanlış anlamayın. şöyle; bu marka ilk türkiyeye geldiği zaman 3 tane mağazası vardı istanbulda ve mağazada maksimum 25 kişi olurdu. yurt dışından kendi mallarını getirdiği için kaliteliydi mallar o yüzden çok pahalıydı. ne zaman türkiyede üretime başlayıp pazar kurdular. o zaman kalite düştü ve fiyatlar da düştü. burada markayı hor görmek mantıklı. çünkü kaliteden, çok satmak uğruna düşük mal satma politikasına geçmiş bi marka.
  gözüne güzel gelen her şeyi alırsın. nerede olursa olsun. taksimde atlas pasajından 5 liraya çok tişört aldım.
  1 ... ayfonmenusugomlek
 9. 9.
  Markayı dövmemek lazım. Eğer türkiyede yapıyorsa yine iyi. Çok güzel yeaaa diye aldığınız koton ve ole marka montların yazlık elbiselerin %70 i çinden hindistandan geliyor. Bizzat yerinde çalıştım, lojistiğinde. 12$a mal olan montta 239₺ barkod gördü bu gözler!
  2 ... kerberos34
 10. 10.
  dünyada ve ülkemizde milyonlarca insan barınma, temiz su, yiyecek gibi en temel insani ihtiyaçlarını karşılayamıyor. eğer bir insan tüm bunlara rağmen markayı filan sorun ediyorsa şımarığın tekidir.
  3 ... nadia nadia