bugün

lümpendir, ucuzcudur, tez zamanda imha edilmelidir.
ucuza daha değişik ve güzel ürün almak isteyendir. normal insandır ayrıca.
normal bir insandır.
(bkz: bilinmeyen bir güç bizi lc waikiki ye çekiyor)
yazıktır günahtır.
şaka yaptım lan
ortalama neyse odur.güzel almak ister.
bazıları yalnızca bakar.
üstündeki kıyafetin aynısını en az 10 kişide gören insan.
(bkz: çarşamba pazarı)
ucuza güzel ve değişik bir şey alıyorum diye alır ancak sokakta aynısını onlarca kişide gördükten sonra bir daha giymez başka bir yerden başka bir şeyler alır. başa dönecek olursak ucuza gelmez yani.*
ortalama bir türktür.
ben mesela.
oradan giyinmiyormuş gibi gözüküp, giyinenlere acıyan gözlerle bakar. gerçekçi olduğu için gururludur. parası olmadığı için de oradan giyinebilir, bazı mallarının güzel olduğunu bildiği için de. (bkz: polo kot ve lcw kazak giyen yazar) (bkz: ben)önemli olan parası mı ? (bkz: pahalı olunca iyi olduğunu sanan zavallı)
(bkz: memur)
defacto ve collezione dan alışveriş yapan kişi ile aynıdır . pişti olma kaygısı taşımayan kişidir
lümpen : Marx 'a göre işci sınıfından olupta burjuvalar gibi davranmaya calışan kişi
Tdk ya göre bulunduğu ekonomik ve kültürel durumdan memnun olmayıp başka bir sınıftan olmaya calısan ve oyle göstermeye calısan kişi.

kısacası aslında lumpen olmayan kişidir.
(bkz: Lcw costomers avi)
çocukluktan kalma bir alışkanlıktır.
Pazardan kıyafet alışveriş yapan insan'la aynı olmayan insandır.
hesabını kitabını bilen güzel insandır.
lcw nin sattığı ürüne adidas etiket bastı diye 6 kat fazla para veren salak insandan çok daha normal insan.
Ogrencidir.
bayram arifesi günü tıklım tıklım olan türklerin uğrak mekanı. kabinlerin önündeki bayanların kabindeki eşlerine pantolon alması için ısrar ettiği hatta bazen çığrından çıkan çığlıklar duyulması muhtemel giyim kuşam mağzası.
aramızda bolca bulunan insandır. ayrıca benimdir de.

nedir bu yani? 1 pantolona sırf etiketi için 200 lira vermek nedir? tekstil üzerine olan deneyimlerim açık ve net bir şekilde gösteriyor ki ülkemizde maliyeti 25 lira olan bir kot üzerine 70 kuruşluk 1 adet etiket dikildiğinde 125 liraya satılıyor. ve ben aradaki 100 lirayı ona vereceğime sevdiğim insanlarla yemeyi tercih ediyorum.

ne olur ezikleyin beni, hadi.
3 5 ay giyeceği bi kıyafete kamyon kamyon para vermek istemeyen hesabını kitabını bilen insandır.
kaliteli ürün aldığını sanan muhafazakar insandır.
açık söylemek gerekirse gömlek seçiminde dikkatli olandır. ne kadar ucuz olursa olsun gömlek tasarımları hoş olan bir mağazadır.