bugün

lcw ye maymun edilecek kızdır. gönlünün değeri yoktur. etinin değeri vardır.

(bkz: kaşarın kilosu kaç para)
içinizde burukluk bırakan kızdır. sen o kadar para ver...
haklıdır bu devirde lcw mi kaldı canım? *
derhal ayrılınması gerek sevgilidir.
hediyeyi özel yapanın pahası değil düşünülüp, değer verilip alınması olduğunu algılayamamış kişilik.
soğuk bir kış günü, üzerinde sadece atletle çöp bidonuna oturtularak, soğuktan titrediği anda, karşısına geçip lcw'den alınan kazak sallanmalıdır.
kendine yapılmasını istediğini hediyeye yapan sevgilidir.
böyle bir insanın sevgi gibi kutsal bir olguyla anılması bile tehlikelidir.
lcw eski lcw olmadığından, kalitesi yerlerde süründüğünden beğenmemiş olması büyük ihtimaldir. sevgilisi gittikten sonra atarsa daha yerinde olur.

ayrıca önemle dikkat edilmesi gereken bir husus:

(bkz: bayan değil kadın)
o çöpün kafasından aşağı geçirilmesini hakeden kadındır.
materyalist erkeklere sebebi her ne olursa olsun verilmiş güzel ders.
Şimdi o kızı çağırın iki çift lafım var.
Önemli alan para veya hediye değil. Önemli olan maddiyat değildir ki. Bu adam senin için ve seni düşünerek bir şeyler yapıyor. Sana değer veriyor ve seni önemsiyor. Sende o değeri alıp çöpe atıyorsun.

Bu devirde herkes zengin olmuyor kızım inşallah sende olamazsın.
paranın alamayacağı şeylerde vardır mesela aşk!
aslında, bir çöpü bile haketmeyen sevgilidir.. bu eyleme rağmen hala ona 'aşkım canım' diyip hayatını paylaşacağın insan olarak görülüyorsa erkeğe de yazıklar olsundur..

eğerki çok ikon bir hayat istiyorsa o çapta biriyle beraber olmalı. tabi başkalarının cebinden kendine lüks marka giydirmek zoruna gitmiyor aynaya utanmadan bakabiliyorsa

var böyle kızlarımız yok mu ooo ...
söz konusu bir bayana hediye almaksa ve imkanınız varsa Mango ya da M&S gibi markaları tercih edin.
hiç bir tekstili ürünü birbiriyle arasında fazla kalite farkı içermez *. gidip de Armani Jeans'den 200 liraya tişört almayın, salak olmayın.
hediye güzel bir şeydir, düşünceli davranmanıza bu muameleyi yapan kızdan hemen o an ayrılın. *
bir erkeğin sevgiliye hediye alması bile olağanüstü bir durumken, nankör sevgili bir de hediyeyi beğenmiyor. mühim olan o hediyenin varlığıdır, sevgilinin düşünüp almasıdır. hediyenin kullanılabilirliğini düşünen zihniyetteki sevgiliyi terket gitsin canım. hatta ben olsam nefret dahi etsem o hediyeden birkaç görüşmede onun için giyerim ki biliyorum zamanla gördükçe, giydikçe filan alışıyor insan, benimseyiveriyor hediyeyi. hediye değil de gidip kendi ellerinle seçip almışsın gibi oluyor. sanki kendisi gidip lcwdan hiç alışveriş yapmaz o sevgili... indirim zamanlarında hepsinin gözü döner marka filan dinlemezler ama...
hÂlden anlamayan kızdır. çocuk gücünün yettiğince birşeyler almış işte. burnu büyüktür onun. adam olmaz ondan.
'lcw den alınan hediyeyi çöpe atan ex bayan sevgili' olarak düzeltilmesi gereken başlık.
-aşkım benim yanlış yere bakıyorsun ön tarafına bakıcaksın bak ne güzel kalpler var üstünde.
(bkz: hediyeyi verdikten sonra marka etiketi arayan sevgili)
marka bağımlısı bir insandır. markanın kölesi olmuştur. işlevi az, maliyeti çok ucuz olmasına karşın çok pahalıya satılan ürünleri alarak kendini diğer insanlardan üstün gören ezik insandır.
şimdi arkadaş, tamam sen o hediyeyi çöpe attın da peki şunu da mı hiç düşünmedin: "yav benimki yarın buraya gelecek en iyisi ben bu hediyeyi bu çöpe atmıyım görür filan üzülür sonra." da mı demedin bu kadar mı düşüncesizsin sen?

özet olarak acilen ayrılınması tavsiye edilir.
elinde lcw'den elbise alma imkanı varsa gidip oradaki elbisenin en az 5-6 katı para ödeyip daha kaliteli bir yerden alamıyorsan ve senin maddi durumunu senden sonra en iyi bilen kişilerden birisi olması gereken sevgilin buna rağmen belki alırken beğenmek için uğraştığın o hediyeyi çöpe atıyorsa bir daha yüzüne bakılmayacak sevgilidir, kimse kusura bakmasın haklı da değildir. çünkü bu olay gösteriyor ki, o sevgili sevdiğine değil onun alacağı pahalı hediyeye değer vermektedir.

sevmese bile, beğenmese bile, çöpe atmak yerine dolabına koyup giymemeyi tercih edebilir ama çöpe atmak bence hediye alarak sevgilisi için bir şeyler yapmak isteyen adama hakarettir. bildiğin ayıptır. ben olsam aldığım hediyeyi çöpe atarak beni aşağılayan bir kızın, bir daha yüzüne bakmam.
hiç tartışmasız değer yargıları pusulasını kaybetmiş yanlış yolda ilerleyen kadındır o ayrı ama işin daha trajik tarafı hala böyle bi kadına değer vermekte direnen erkektir ki o da zaten bu güvenle o hediyeyi çöpe basabilmiştir..
"bayan sevgili" diyen adama kıl olmuş olabilir.
lcw'den alınan hediye kadar değeri olmadığını göstermiştir.
kendince haklı hatundur . malum kadınların pişti olma fobisi yüzünden olan hadisedir . kelepir diye herkesi edi-büdü kıvamına sokan markadır , erkek olarak ben bile iğrenmekteyim . iyi ki çöpe atılmış , kafaya fırlatılması daha mahoş olurdu .
güncel Önemli Başlıklar