bugün

candır.senelerce giyilir.28 beden pantolon bulabileceğiniz yerdir aynı zamanda.
candır. senelerce giyilir. 31 beden pantolon bulabileceğiniz yerdir aynı zamanda.
36 beden bulabileceğiniz yerdir belki.
sonuçta bir rodi değildir.
hele ki mavi hiç değildir.
boru paçadır. Hiç sevmem. Colin's forever.
kesim olarak iğrençtir. *
32 beden olanından vardır elimde. gayet hoştur. en sevdiğim pantolonum. ki, lv waikiki nin de facto ya fark attığı nokta burasıdır. elbiseleri 2. sınıf havası veren de facto ya karşın, cin min çıkarttırmayan lc waikiki pantolonları gayet iyidir.
götü çok fena acıtır ve genelde düşük beldir.
(bkz: leke)den 90 lira kampanyali cift, 75 lira tek seklinde alacaginiz kot pantolondan kat kat iyidir. Bahse konu pantolonlarin hic sasmaz metal dugme kafalari sirayla kopar. (okuz degilsinizdir) 3 pantolonda da aynisi olunca, magaza bir daha ugranmayacak sekilde terk edilir. Tecrubeyle sabittir.
çok ama çok dandiktir. 1 sene giyemeden yırtılır parçalanır.mahmutpaşa veya merterden 30 liraya alacağınız kot çok daha kalitelidir.
berbattır.
doğum günümde gelen hediyeyle onaylanmıstır.
hemen tüylenme yapar, bolarır ve dız ızı bırakır.
mavi nin kotlarında indirim olunca alınması daha mantıklıdır.
kalitesiz pantolondur. kot degil ama en son krem rengi bi kumas pantolon almistim bikere giydim rengi kirmizi oldu.
Genel olarak hep giydiğim pantolon -memur çocuğuyum lan, 200 lira vermem illa marka olacak diye- bi akarını kokarını görmedim. Hoyrat ve fazlaca kullanmaya bir sene dayanabilir.

Birde yırtılmıs patlamıs diyorlar. Ben ömrümde hiç pantolon yırtmadım. Belki sorun bendedir. Bir şey diyemeyeceğim.
geneli vücuda tam oturmaz ve mutlaka araya kaçar.
uyduruktur.
vücuda tam oturmaz. beklediğiniz gibi durmaz o yüzden mutlaka denenerek alınmalıdır.