bugün

Buradan alacağıma giderim pazara aynısı zaten orada da satılıyor. Üstelik 40 liraya. Biraz defo var diye onu bırakıp saçma bir tişörte 150 TL veremem ben.
Çocukken en çok sevdiğim markaydı.
Eskiden belli bir fiyat makası vardı ucuzdu.

Zırt pırt giyim alış verişi yapmam ama bu tam benlikmiş dediğim şeyin fiyatina bakmam alırım. Totalde yıllık masrafım aynı oluyor, az ama sevdiğim şeyler.

Makas kapandıkça maviye vs kaymaya başladım... maviye kaydıkça aq zarası bile eskisi gibi pahalı görünmemeye başladı gözümde.
LGBT çağrışımı yapan renkleri ve simgeleri ürünlerinde kullanmama talimatı verdi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, marka yöneticilerini tebrik etti.
Kaliteli ürün üretmek yerine falsolu ürün üretip bunu elaleme fahiş fiyata satarak haramzadelik yapan sikko marka.

Lgbt ile uğraşacağına kendi haramzadeliğine bak mk. Sanki çok ahlaklı ticaret yapıyorsun lale..
Çocuğun okul kıyafeti yerine şuradan basic bir şeyler alayım da ucuza gelsin dedim. Okul kıyafeti ile aynı paraya satıyorlar her şeyi. Yine uyanıklık yapamadım sözlük.

Ayrıca koca marka neden kalkıp lgbt söylemi peşine düşer (neden gayet açık gerçi) çok tuhaf. inşallah tshirtlerden unicornları kaldırmazlar, benim kız çok bozulur.
Selam ve tek boynuz ile.
Allah’ın haram kıldığı bir fiile tepkisini koymuş.

Bu kararı alanları kutluyorum.
hala lcw giyen tanıdığım kimse kalmamasına istinaden söyleyeyim, yıllardır kalitesiz ürünlerle popülaritesi yok olan bir markanın dikkat çekmeye çalışan ve müşteri kaybedeceği kesin açıklamaları yapması kendi ayaklarına sıkmaktan başka bir durum oluşturmayacaktır. lgbt, insanoğlunun binyıllardır süregelen bir gerçeğidir.
ya ölçüler hakkında hiçbir fikri olmayan ya da malzemeden çalmakta olan markadır. arkadaşlardan birisi biraz iri yarı 3 xl t shirt sipariş veriyor buradan. gelen t shirtin üstünde hakikatten 3 xl yazıyor ama kalıp large beden. hatta large beden birisinin bile üzerine yapışır bolluk kalmaz hiç. large beden giyen adam sipariş veriyor 10 yaşında çocuğa anca olacak ölçüde t shirt geliyor. etiketinde sıkıntı yok hangi bedeni istersen gönderiyorlar ama bedenin kendisinde sıkıntı var..
Sanılanın aksine birçok markadan çok daha kaliteli ürün satan, fakat tasarımda sınıfta kalan bir markadır bana göre LCW. LGBT ile alakalı tavrını cesur bulup desteklesem de, en basit trençkotunun 1000 TL olmasına anlam veremeyip istemeden boykot edeceğim.
LGBT çağrışımı yapan renk ve işaretleri kullanmama kararı almış şirket.

ne bekliyordunuz sahibi Vahap küçük Malatyalı. ayrıca çalışanına değer veren, defacto gibi asgari ücrete çalıştırmayan yerli ve milli giyim firmasıdır.
Kalite/kalitesizlik olarak artık ucuz değil pahalı marka.

Mavi ile zara ile fiyat makası eskiden belirgin dereceydi.

Şımdi üstüne koyar öbüründen şunu alırım daha iyi aq vs diyeceğiniz bir marka.
Satamadığı içindir.
Lgbt bireyler genelde kalite giyinir. Bunların sattığı kalitesiz şeylere para vereni pek yoktur.
Bu dincilerin tanrısı para. Satabilseler kaldırmazlardı. Çok duyar kasmayın.
Birilerine şirin görüneceğiz diye çalışanlarına attıkları maili davul zurnayla ilan eden kalitesiz marka.
200 milyon ne mk.

Koskoca şirketsin 1 milyar üstü olsaydı iyiydi.

Neysee...

Swh...
ne 500 milyonu lan. 200 milyon bağış yaptı.
iyi para ateşlediler helal olsun devlet ihalesi almayan şirketten bahsediyoruz arkadaşlar.
koton, lcwaikiki kendilerince yaptılar yardımlarını. defacto'dan ses yok. zaten çok cimriler.
Sektöründe tartışmasız Türkiye'nin en büyüğüdür.
güzel bir giysi mağazası.
Eskiden lüks bir marka ve zenginlik belirtisiydi.simdi sıradan oldu.
Ulaşılan her şey sıradan olur sözünün firma hali.
"herkes tişörtleri düzgün katlayabilsin diye" kargo kutularını değiştirdi.

görsel