1. 1.
  1 ocak 2019 itibarıyla yasalaşan ücretli poşet uygulamasının, firmaların poşetlerden satışını yaptığı ürünlerden daha fazla kazandığının ispatı gibi sanki. bu poşetin firmaya maliyeti ne kadar acaba? bilmiyorum 10 kr var mıdır? 15 olsa, % 150 kar eder. sattığı ürünlerden bu kadar kar ediyor mu bu firma acaba? birde raklamlarını yaptırıyorlar poşetleri vasıtası ile, ücretsiz reklam da cabası yani.
  lc waikiki nin naylon poşeti 40 kuruşa satması
  13 -3 ... susbi
 2. 2.
  Gardaşım doğayı koruyorlar gardaşım, yeşil gardaşım ağaç kuş böcek hahaha lan var ya ülke dolandırıcılar ülkesi oldu. Ya resmi olarak dolandırılıyoruz ya da resmi olmayarak ama her şekilde dolandırılıcaz o kesin kaçış yok.
  10 -1 ... keyf kahyasi
 3. 3.
  kabul edilemez. ben van erciş'te değilim. fotoğraf bir sayfada yayınlanmıştı oradan aldım. istanbul'da yaşıyorum şimdi dert edebilir miyim poşet parasını?
  3 ... susbi
 4. 4.
  Tamam sen şimdi edebilirsin ama önce Van Erciş te yaşayıp bunu dert eden lavuğu bulman lazım.
  5 ... bigbadtrip
 5. 5.
  resmen kazıkdır ve milleti soyup soğana çeviriyorlar. Ah ulan ah nerede o eski günler. Poşetin yüzüne bile bakmazdık şimdi poşet arar olduk. 40 kuruş nasıl olabiliyor 25 kuruş olmak zorun da değil mi ? Aklımda deli sorular var yine.
  2 -2 ... iiiblacktoothiii
 6. 6.
  ben bir gün bu poşet işinde hiç de günahı olmayan bir kasiyere o poşeti dötünüze sokun derim gibime geliyor.

  yani poşette paralı olmaz ki yahu sinirlendim bak.
  1 ... hayta38
 7. 7.
  şikayet edin soyguncu itleri. yasaya göre 25 kuruş. ya da billur geçer gibi elinizde poşet götürün kasiyerin gözü önünde kendi poşetinize koyun kıyafetleri. kasiyerin de bir suçu yok gerçi. oranın sorumlusunu bulup bir tarafında poşeti patlatmak lazım aslında.
  1 ... gaddar noyan
 8. 8.
  almayın olm lcwaikikiden poşet neyim. zorla mı satıyorlar? hayır. evet.
  1 ... pillars of creation
 9. 9.
  O poşet marka olum bi kere.

  Şaka bir yana devlet de yancıları da bu işten parayı götürmeye kararlı. Enayi olmayın siz de kardeşim vermeyin poşete para. Yanınıza kullanışlı bir şey alın işte.
  Sırtında teyip taşıyan nesil şimdi boş poşet taşımaya eriniyor.
  1 ... luzumsuzbiliyorum
 10. 10.
  Ya aminiza koyayim hepinizin. Bir sirt cantasi bir file tasimak bu kadar mi zor? Ne kafa siktiniz ya.
  2 -8 ... ruut altmis alti