1. 1.
    giyim kuşamlarından tutun da oyunlarına, müziklerine, şivelerine, burunlarına kadar her şeyleri beni iğrendiriyor. yüzde 25 laz kanı taşıdığım için utanıyorum şahsen.

Bir gerçektir.
    14 -7 ... otoriter faso kemalist
  2. 2.
    Ha agzina saglik basligi. Basima bisey gelmeyecekse ayni fikirdeyim hadi irkci demesinler hadi hitler damgasi yemiyim diye diye icimde kalmisti yillarca ama katiliyorum fikralari bile asiri doz gerizekalilik iceriyor.
    5 -3 ... cileksultan
  3. 3.
    ama ben beğeniyorum yapılarını herşeylerini kültürlerini insanlarını yaşamlarını.
    -1 ... muzseven
  4. 4.
    bu videoyu izledikten sonra insanlığımdan utandım

https://www.youtube.com/watch?v=6Wg7VjTFDJY+
    1 ... aklimakomikbisigeldi
  5. 5.
    başlığın konusuyla ilgili bir yorum yapmayacağım.

laz deyince hala trabzon aklınıza geliyor değil mi? hatta birçok trabzonlu da kendini laz diye tanımlar. cehalet işte.
    -1 ... ateistvaiz
  6. 6.
    evet yaa. okurken bile insanın suratı ekşiyor.

bir de takunyaya 3 tane tel takmışlar. olmuş sana müzik aleti güya. gıy gıy da gıy gıy.
    -2 ... teflon
  7. 7.
    artvini bir kenara koy. gerisini at. cidden.
    1 -1 ... sigara icmiyorum
  8. 8.
    ben trabzona gittiğimde ne dediklerini çevirmen vasıtasıyla anladım.
    ... kafam bir milyon
  9. 9.
    şöyle de bir şey var;

Doğu Karadeniz’deki tüm halkı laz sanan insan iticiliği.

Evladım zibilyon kez söylenmiştir belki ama bir kez daha söyleyelim. Trabzon insanının lazlıkla alakası yok. Hatta Rizelilerin de büyük kısmı laz değil. Mankafa olmayın. Dangalakça genellemeler yapmayın. Tabirlerinize sıçtırtmayın...
    7 -2 ... serenity painted death
  10. 10.
    Nasıl bakarsan öyle görürsün kardeşim, çok itiyorsa seni kendin gibi olanlara yaklaşırsın olur biter! bir Kürt olarak laz kardeşlerimin adetlerini ve geleneklerini çok severim ve çok da sevdiğim laz arkadaşlarım var. hele hele devrimci olanları aslan gibidirler adeta! Doğu'dan selam olsun onlara!
    3 -2 ... komunist musluman