1. 1.
  klozete yetişemeyince vuku bulan olaydır. yere kusmaktan iyi olsa da neticede rezalet bi durumdur. temizlemeye çalışırken kusmaya devam ederekten bir kısır döngüyü beraberinde getirir.
  1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  çok pis bir durumdur. *

  (bkz: kusmugu lavaboya dökmek)

  (bkz: pis basliklar)
  ... atan alir spor
 3. 3.
  beraberinde o gunun menusu lavaboda cıkar, neler yemisim lan ben diye bakarsın. sarhossundur buyuk ihtimalle. salatayı** fazla kacırmısım be abi denir porcöz yardıma yetişir .
  ... rockonbaby
 4. 4.
  bir keresinde zaten igrenc olan lavaboya kusmak eylemini gerceklestirmemden sonra daha bir igrenc eylemi gerceklestirmeme sebep olmus, kisi tuvalete yetisemedigi surece, cikardigi malzemenin yarisini haliya serdikten sonra, giristigi durum...
  aynen dustugum durum sudur ki; midem kalkmis, kusma moduna girdigimi bunyem sanki hissetmistir, daha sonra 20 saniyelik araliklarla lavabodan oturma odasına, oturma odasindan lavaboya giden bunye yaklasik 5 dakika icinde bayragi asmis ve de odadaki kanepeye kendisini asmis ve akabinde, kusmaya baslamis buna binaen, lavaboya yetistigi andan itibaren, bulgur pilavina benzer irilikteki harc malzemesinin tamamini, lavabonun yarisini dolduracak potansiyelde lavaboya cikarmistir..olay mahalli bir hayli kartisik olup, olayin ilk darbesi atladildiktan sonra, lavaboya bakilmasiyla, lavabonun agzina kadar dolu oldugu gözlenmis, yapilan tetkikler sonucunda da lavabonun, cekmeceden bulunan en eski kasikla temizlenilmesine kararlastirilmis, mide yeniden kusmaya kendisini programlaya programlaya, lavabonun tamamına yakını buyuk bir ozenle temizlenilmis ve de lavaboyu temizleme serefine nail olan sanssiz kasik da bir guzel bulasiklanip yikanmis ve akabinde annenin olaya mudahelesini koymasi beklenmistir..**
  ... faidelibilgi
 5. 5.
  halıya kusmaktan iyi klozete kusmaktan kötü hadisedir. en iyisi hiç kusmamaktır. * *
  2 -1 ... istanbul icin efkar vakti
 6. 6.
  Taşşaklı kusuldu ise eğer, temizlenmesi can yakabilen hadise. Büyük ihtimal ile akşam kusulmuş ve o kafa ile temizlenemediğinden, sabah kalkıldığında moral bozar, koku yapar, güne kusmuk temizlemesi ile başlamanızı sağlar.
  1 ... hendrix
 7. 7.
  hiç temizlemeden lavobo açıcı dokulur bol miktarda ,çeşme orta derecede acık bırakılıp ortamdan uzaklasılır o kendi kendine gider.
  ... rapter
 8. 8.
  yerlere kusmaktan iyi, klozete kusmaktan kötü bir olaydır.
  ... atletizm