bugün

tuvalete işemeyen arkadaşların kısa yoldan lavaboya işeme fantezisidir.
akılarının gitmesi an meselesidir.
Müdüre kızan 3-c sınıfı erkeklerini örgütleyerek topluca yapınca ilkokulda disipline götüren babadan tokat yediren iş.

Bidaha olsa bidaha yaparım adi müdür iki cam kırdık diye topumuzu kesti.
Shameless jeneriğini hatırlatan eylem.
genelde sarhoş kafayla yapılan dün hayatımda ikinci sefer tanık olduğum değişik bir fantezidir.
Şimdi o lavabodan abdestde alınmaz.
insan olanın yapmayacağı eylemdir.
evinde pisuvar bulunmayan kişi aktivitesidir. iğrençlikte son noktadır. bir de onu temizleyen kişiyi düşünmek gerekir. hatta diş fırçasından lavaboya düşen diş macunu alıp almama durumu akla gelir.
yataklı vagon gerçeğidir.
şu hayatta yapılan bütün saçma şeyleri anlayabilirim de lavaboya işemek ne lan. deli gibi sarhoş olup, sıkışmış olduğum durumlarda bile çok tiksinç gelirdi bu iş bana. lavaboya sıçılır mı kardeşim. karikatürü bile var bunun.

http://galeri.uludagsozlu...te-lavabo-denmesi-620149/
misafir evinde yapilan seydir ve hatta cogumuzun lavabosuna isendigi gercegini kabul etmeliyiz.
genellikle kedilerin yaptığı fantezilerden biridir.

Evde kullanmadığım bir tuvalet var ve kedimin kumu falan orada duruyor. Bir kaç gündür işten gelirken onu lavaboda yakalıyorum sanıyorum ki suyu bitmiş ondan oraya çıkmış su kabına bakıyorum dolu.
Sonra da diyorum zaten şizofren hayvan ne diye kafana takıyorsun ki?
Iki gün önce icraat üzerinde yakaladım bir de baktım bizimkisi oraya salıyor cişini. beni görünce utandı eli ayağına dolandı bunun.
Derken tabi her türlü temizlik malzemesini boca ettim lavaboya, turunç kokusu sıktım bir daha çıkmasın diye şimdilik normal ama göreceğiz bakalım.
bir kere yapmışlığım var. aman aman bir şey değil.
güncel Önemli Başlıklar