bugün

özellikle bayramlarda veyahut uzun zamandır görüşememekle beraber gelen özlem ve hasretten ötürü yapılır bu ama bu kadar samimiyet bir yere kadar. ulan kız arkadaşımla bu kadar şehvetli öpüşmüyorum arkadaş bu ne! lama misalı tüm surat garip bir ıslaklık içinde kalır falan... cık cık cık hiç onaylamıyoruz hiç!
genelde küçük çocuklara yapılan eylem.
küçücük çocuğu öyle öpüyorlar ki onlar öptükçe ben sinir oluyorum. ulan daha o küçücük bir çocuk be.
bu kişiler size doğru yaklaşırken ağızları vatoz balığının ağzı gibi bir şekil alır. "ben buraya kadar geldiysem, o gıdığı, o kulak memesini, o dudak kenarını öpecem arkadaş" fikirlerinin zihninde dolaştığını hissettirir karşısındaki insana. usul usul yaklaşır. ibnelik olsun diye dudaklarını iyice bol tükürük vasıtasıyla ıslattıktan sonra öldürücü darbeyi dudağınızın hemen kenarına kondurur. oradaki tükürükler dudağınıza doğru akar. iğrenç bir his uyandırır.
pompa kullanmayan yeni nesil porçoz teyzelerin yanak yemesi durumudur,
sol yanagım yok sözlük, sağ yanagımda mosmor.
öper sonrada omuzlarından sarsarlar kendine gelemezsin bi süre.
insana gözünü kırpmadan 30 saniye kadar bakabilen,nereye oturabileceğini söyleyen, sürekli bir şeyler yemeni, içmeni, anlatmanı isteyen, nefes almak için sustuğunda illaki 'moralin mi bozuk' veya 'erkek/kız arkadaşın var mı bakayım senin?' diye soran, samimiyeti tartışma konusu olan akrabalardır. o kadar doldururlar ki insanı, bu entryi yazdıktan sonra o 'insan' kendine gelir,rahatlar.
akabinde yanak çaktırmadan silinir.
bayram onlar içindir zaten.
yanakta tükürük bırakırlar.
bunun bir de akraba olmayanları vardır. akrabanızın akrabasıdır.
ben gidip yüzümü yıkıyorum, çok pratik.
genelini eniştelerin teşkil ettiği akrabalar.