bugün

80'lerin gözdelerinden.
self control ile haftalarca müzik listelerinde* bir numarada kalan unutulmaz şarkıcı. * *
yakın bir geçmişte hayata veda etmiştir..
seksenLerin eğLenceLi yanını en iyi yansıtan şarkıcılardan bir tanesi..eğlenceli sesi ve kimi yerlerde detone oluşu şarkılarına ayrı bir hava katar..Gloria diye bir parçası vardır ki yerinizden kalkıp oynamak için sizi teşvik eder..

(bkz: seksenleri seviyorum)
28 ağustos 2004 sabahı yatağında ölü bulunmuştur. aramızdan ayrıldığında henüz 40' lı yaşlarındaydı.
ölüm sebebi, babasının ve büyükbabasının da ölümüne yol açan beyin kanaması * olan güleryüzlü şarkıcı ve aktris. * self control' un klibinde çizdiği yalnız ve özgür kadın tiplemesi unutulmaz.
mardi gras maskelerine zaafı olan bir bayandı kendisi.
nuri alço'nun her filminde self control adlı şarkısı çalan avrat bacı.
ölmeden önce tedaviyi reddetmesi ve öldükten sonra yakılıp küllerinin long island'a savrulduğu söylenegelir. fakat ortada olan buz gibi bir gerçek ise 1984 yılında cıkacak olan self control daha piyasaya cıkmadan 1983 yılında grammy ödülllü soundtrack albümü olan flashdance'e iki güzel şarkı veren * * bu sanatçının 1979 yılında ahmet ertegün tarafından keşfedilip atlantic records'a transfer edilmesidir.
doğumgünün bugün.. nice mutlu yıllara laura.. yetişemedim sana cok fazla ama suç birazda sende.. sen de hiç beklemedin ki.. neyse doğumgünün mutlu olsun..
you take my self control insanı. 80'lerin başında ergenlik dönemlerini geçirmiş herkes gibi bizi de yasa boğmuştur. maalesef.
ti amo gibi çok çarpıcı bir aşk şarkısının sahibi, buğulu sesli kadın şarkıcı.
özlüyoruz...
(dün defalarca dinledim seni, "god how i wish you had stayed" kısmında höykürerek)

(bkz: ti amo/#3907504)
self control şarkısı aşmıştır.
(#19269576) gta vice city ile tanıdığımız one hit wonder.
gta vice city'deki self-control şarkısı ile tanıdığımız abd'li şarkıcı ve aktris.
http://video.uludagsozluk...tek-şarkılık-özeti-41387/+

--spoiler--
oh-oh-oh, oh-oh-oh, oh-oh-oh, oh-oh-oh
oh-oh-oh, oh-oh-oh, oh-oh-oh, oh-oh-oh
--spoiler--
Rahmet istemiş bizden.
seksenlerin ölümü gibi etki yapmıştır ölümü duyulunca üzmüştür.
Self Control gibi neredeyse klasikleşmiş şarkının ses virtüözü.
(bkz: self control)
Sadece self control sarkisini bildigim sanatci.
uykusunda ölmüş bu kadın...hepimiz gibi gece dişlerini fırçalamış...yatmış...ve bir daha kalkmamış...

e bu her an hepimizin başına gelebilir.

beyin kanaması geçirmiş...uykusunda !!...bi kişi daha biliyorum ben böyle...zank diye gitti adam.

bu kadın da öyle, 47 yaşındaymış daha...
tüm zamanların en seksi kadınlarından biri. sesi muazzamdır, konser kayıtlarında kendini aşar.
muhteşem yetenekli, mütevazı ve güzel bir kadın, hastasıyız.

görsel
satın aldığım 2. lpnin sahibi.
plağı müzik dolabının altına düşürüp çıkarırken derin bir oyuk oluşmasına sebep olmuştum. satisfactiona rastlamıştı. self control sağlam diye sevinmiştim.
bugün ölüm yıldönümü. güzel kadın huzur içinde uyu.
şu sıralar gloria isimli eserini dinlediğim 80 lerin sanatçısı.

huzur içinde yatsın.