1. 1.
    Plakasız araç kullanımı sanki yasal .

Beynini siktiğim
    4 -1 ... marjinalpenguen
  2. 2.
    bir iki tane olaylarla alakası olmayan, yeni aldığı arabanın lastikleri patlatılan insan gördüm. böyle her plakassız aracın lastiğini patlatmak ne kadar doğru bilemiyorum.
    1 -2 ... psuminus
  3. 3.
    Aslında seni patlatmaları lazımdı ki bir malı patlatıp insanlığa hayırları dokunsun.
    6 ... asuregibisurat
  4. 4.
    Kaldırıma park eden araçlara isveç çakımla yaptığım eylemdir. Madem kural ihlali var, hadi hodrimeydan o zaman. Sende benim yoluma parketme.!
    1 ... cpa en az 3 mil
  5. 5.
    (bkz: oy çalmanın suç olması)

oy çalmak da suçtur.
    2 ... kheldar
  6. 6.
    hadi lan ordan lastik patlatan varsa şikayet edinmiş. adamlar plakasız oy kullanılan okullarda dolanırken plakasız aracın oralara gitmesi suç değil, teker patlatmak suç öyle mi? i brain odtü aq.

olmayan suçtur.
    2 -1 ... electrons love profiterole
  7. 7.
    lastikleri patlatılan akpli serzenişi. plakasız trafiğe çıkmak suçtur, bana çarpsa ben nereden bulacağım çarpan rruspu çocuğunu.

http://galeri.uludagsozlu...%A7-i%C5%9Flemesi-783376/
    1 -1 ... inmyopinion
  8. 8.
    olmayan suçmuş.

sebebi de neymiş, plakasız gezmek suç değil de bu mu suçmuş.

mantığa bak.

buradan belli demokrasinin ülkemiz için yanlış olduğu.

bu salaklarla aynı sandığa oy vermek bile hata.

arkadaş, plakasız gezmek suç, cezası nedir, ceza maddesi ile belirtilmiştir, bu cezayı kesecek kurum, kuruluş ve kişiler de bellidir.

isterse karşındaki katil, tecavüzcü, terörist olsun, yargılanmadan; devletin ceza infaz kurumları dışında uygulanan her şey suçtur.

niye var hukuk o zaman amına koyayım, plakasız geziyormuş, indir lastiklerini öyle mi.

sen kimsin ulan, sana bu hakkı kim veriyor, kendi sik kadar aklınla hile yapılıyor diye komplo teorileri uydurarak gidip lastik indirmek ne oluyor.

Bu nasıl bir mantık.

sen böyle dersen öteki de bunlar zaten gerizekalı, oy versinler vermesinler önemli değil benim hile yapmam ülkenin hayrına olur der, oy da çalar hukuksuzluk da yapar.

o lastik indirenler de yarın tebligatlarını dürüp götlerine sokarlar artık.
    2 -1 ... raduyev