1. 1.
    Nijerya da ortaya çıkan virüs.
    Pirelli olanı fena.
    Bize ulaşırsa petlas olur inancındayım.
    Evlerden irak.
    3 -2 ... ozan oyunbozan
  2. 2.
    Dikkat ederseniz Michelin virüsü diye bir örnek sunulmamış. Kalite tesadüf değildir.
    1 -1 ... sahibinin sesi
  3. 3.
    ne güzel, dünya tam kıvama geliyor dedirtmiştir. böyle böyle doğal seleksiyonla dünyanın gereksiz fazla olan nüfusu 2-3 milyara falan düşecek.
    1 -2 ... marcaisus
  4. 4.
    Sağlamsa lassa değilse corona virüsüdür...
    3 -1 ... nedostupnaya
  5. 5.
    2020'de 41 kişinin ölümüne sebep olan virüstür. Nijerya'da ortaya çıkmıştır. Virüs hayvanlardan insana geçiyor.

Nijerya'da ohal ilan edildi. nur topu gibi bir virüsümüz daha oldu.
    4 -1 ... sevgikelebegi
  6. 6.
    Gel gel amk.. Bi sen eksiktin virüsü.

Araba yapıyoruz sanırsın. kasası çinden lastiği afrikadan amk.
    1 ... less conversation
  7. 7.
    lassa virüsü

https://tr.sputniknews.co...__twitter_impression=true
    1 ... euripides
  8. 8.
    Bu virüslerin ortaya çıkışında bir düzen var gibi geliyor bana. Bir şey daha var; gariban halklara sözde sağlık için yapılan aşılarda da bir düzenek var gibi geliyor bana. Bazen komplo teorisyeni gibi hissediyorum kendimi. Abırtıyormuyum diyorum kendime? Öte yandan, çok acayip olaylar dönüyor dünyada.
    3 ... huzursuz adam
  9. 9.
    nijerya 2050 yılında dünyanın en kalabalık 5. ülkesi olacak. nüfus kontrolü hiç yok, nüfus artış hızı en fazla olan 2 ülkeden biri.(diğeri sudan)
    bir şekilde nüfusu kontrol altına alınması gerekiyordu ama önlem hiç alınmadı. sonuç; doğa ana kendi kontrol mekanizmasını devreye sokuyor işte.
    7 ... comarlara fisildayan adam
  10. 10.
    Bu virüslerin isimleri neden bu kadar çekici. Ya ne biliyim. Domuz gribi gibi böyle korkutucu felan olması gerekmiyor mu?
    Corona ve lassa. isimlere bak. Çocuğun olsa çocuğuna isim olarak verirsin.
    3 ... sohrap