bugün

çok korktuğum ameliyat. astigmatım ve miyopumla bu şekilde yaşamaya devam etmeme sebep olacak kadar çok korkuyorum bir de videosunu nasıl izleyeyim?
Düşündüğüm ameliyat.

O yüzden kesinlikle izlemeyi düşünmüyorum.

iğne var mı ya?
pahalı değilse deneyelim diyolum para toplamaya başlasakmı.
3000 tl dünya göz hastanesi 2.25 miyop 0.5 astigmat derecesi sonra gözlük çöpe. Fakat 2 yolu var oda muayene durumuna göre biri ağrılı bir hafta çekiyorsun. Digerinde ertesi gün rahatsın. Oda gözde ki retinanın durumuna göre yapılıyor. Ne olursa olsun imkanınız varsa yaptırın. Lensle , gözlükle uğraşmayın. Daha ucuz yerlerde var. Ortalama 2000-3500 arası.
oysaki bu yaz ameliyat olmayı düşünüyordum.
ileriki yıllarda gözlerde hassasiyet oluşturuyor denen.
Bağcılar dünya göz hastanesinde oldum 3 gün önce. Çok da memnunum şu an için. Süreci şöyle bir videoda toparladım. Belki yardımcı olur araştıranlara.. https://www.youtube.com/w...5VMw&feature=youtu.be
2011 yılında 900 avroya ameliyat oldum 2013 te tekrar gözlük kullanmaya başladım. Dünyagözde olmuştum ben de ameliyatı.
Bir doktor olarak tavsiye etmediğim ameliyattır. Gözlerim 2.5 derece miyop ameliyat olmayı düşünmüyorum ayrıca belirteyim.
Çok tartışılıyor hala kimi 10 yıldır rahatım diyor kimi de 1 yılda yeniledi diyor. Risk aldım bakalım. Umarım pişman olmam ama şu an gayet memnunum * Ben de 3900 TL verdim.
Genelde Son zamanların revaçta olan Kalın çerçeveli bombok gözlükleri kullananların yaptırdığı ameliyat.

4. Sınıftan beri gözlük kullanıyorum. 8. Sınıftan itibaren çerçevesiz gözlük kullanıyorum.

Alın bir çerçevesiz gözlük, karizmanız olsun.