1. ?.
  (bkz: laptopla romantizm yasamak)
  1 ... painkiller
 2. ?.
  o kadar para sayıp aldıgınız ve her sabah selpak ve hohhh hohhhlayarak ekranını sildiginiz biricik tek varlıgınız amd sempron 64 bit 1.8 1 gb ram 128 ati ekran kartlı bluetooth daha bi sürü özelliği olan canavarın üzerine yine gozunuz gibi baktıgınız beklettiginiz ve sefgili ile içmeyi planlayıp aşksız kalmanız sonucu açıp tadına baktığınız kırmızı sarap kadehini f5i eskitirken kompilen devirmeniz ve sonrasında gozlerinin dolması hadisesi
  4 -2 ... liberty
 3. ?.
  laptop'un da diğer şarap şişeleriyle mahsende yıllanmaya bırakılmasının hayra alamet olacağı davranıştır. nitekim artık ne o şaraptan ne de laptop dan hayır gelir.
  1 ... coincidental magic
 4. ?.
  laptopun kafayı bulmasına sebeb olabilecek iş. bir de puro yakıp usb girişine takarsanız değmeyin laptopun keyfine. ama artık eskisi kadar çalışkan olmayabilir.
  3 ... palta
 5. ?.
  laptopun eyvallah yademesiyle sonuclanacak eylem. siz yillardir karsisinda antika degeri olan saraplar icmissiniz,havyari makarnaninizin ustune dokup yemissiniz, yazik degil mi?
  ... dramtatatam
 6. ?.
  Laptop'a mı yazık, şaraba mı? diye düşündürten hadise..
  1 ... stennlord
 7. 16777215.
  yıllanmış bir şarap eşliğinde demlenirken ne işin olur laptobun başında be adam denilmesi gerekir sakar bünyeye
  1 ... ahu
 8. 0.
  psikopatlıktır. bir insan evladı durup dururken niye caanım* şarabı laptopa döker anlamamışımdır.
  ... redwinemania
 9. 1.
  yaziktir,sadece yaziktir.hem laptopa hem saraba yaziktir.
  (bkz: yapma canim yapma guzelim)
  1 ... looser
 10. 2.
  laptop a değer biçerken 'olm bak buna uzanların şarabı döküldü' tarzında cümlelerle değerini arttırabilmeye imkan sağlayan kaza..
  ... aktif matkap