bugün

Kendini elalemin hackerleri tarafından izlenebilecek kadar önemli hissediyordur. Adamların işi gücü yok senin pijamalı, atletli halini seyredecek.
Dünyanın en zengin adamlarından birinin yaptığı eylem.

https://www.google.com.tr...asini-neden-bantliyor/amp
Babamın kendi kendine modlara girip "Amerika bizi izliyor" demesi.
arch codu daha deli.
izliyollağğ olum beni.

He aq pentagonda sen konuşuluyosun emin ol.
hayır kim demiş cia'den mi 6'den mit'ten korkuyoruz diye.

ben ultrondan tırstığımdan kapatıyorum kamerayı.

zira biliyorsunuz ibine internet üzerindeki her şeye saniyeler içinde erişebiliyor.
black mirror'un son sezonunu izleyenlerin ' ben de mi bantlasam lan acaba' diye düşündükleri eylem.
Delidir hakikaten. Velev ki sapık bir hacker izliyor sizi. Laptopun karşısında soyunmadığınız sürece ne olabilir ki lan? Cips yiyip meşrubat içtiğim hallerimi seyretsin kim seyrediyorsa akşama kadar. Cia, mossad, mit'in falan başka işi gücü yok beni seyredecek. Herkes kendini önemli zannediyor arkadaş.

Ha azerbaycan'ın gizli servisi Dövlet tehlükesizliyi xidmeti (dolu bkz) beni seyrediyorsa bacıları olarak selam ederim. Canlarım benim. Allah azerbaycan ve türkiye istihbaratçılarını korusun. Dualarımız onlarla.

Bir de benden tavsiye, fazla komplo teorisi zımbırtıları seyretmeyin. Sonra herkesin peşinizde olduğunu sanıyorsunuz.
Manyağın tekidir. He amk herkesi seyrediyorlar. Senin 31 çektiğin veya burnunu karıştırdığın görüntüler pentagon'da. Sıradan biriyseniz korkmayın Kimsenin sikinde değilsinizdir.
Delidir işte. Başlığı açan arkadaş ve bu yapılanın manyaklık olduğunu söyleyenleri eksileyen gerizekalilar kesin illuminati geyikleriyle kafayı yiyen ergenlerdir. Bir gavatlık yapmadıysanız bu panik niye? Amk mal sürüsü. Kendilerini önemli bir bok sanıyorlar.
omeglede rahatça dolaşmak isteyen kız itemi.