bugün

için için o ekranın camını kırmak , kirletmek , piksellerini öldürmek isteyen insandır , tam sopalıktır .
ayar olduğum insanlardır. hatta kendilerinden uzaklaştırırlar beni. piksellerimi seviyorum diye dışlanıyorum nalet olsun.
ekranı yalamadığı sürece sorun teşkil etmeyen insanlardır...
piksel katilleridir...
laptopun ekranındaki noktanın kirmi yoksa ölü pixelmi olduğunu dokunarak anlamaya çalışan kişilerdir.
"dokunmasana, içinde kristalize sıvı var lan onun hayvan, delicen, akıcak, klavye bozulacak" denildiğinde korkup birdaha dokunmayan insandır.
(bkz: liquid cristal display)
ekranda parmak izi bırakan insanlardır. yanındakinin dikkatini iyice gösterdiği şeye çekmek istemişlerdir.
+ dokun bak, sihirli bir dünyanın kapılarını aralayacakmışçasına...
- lan git..
+ öylesine haz dolu ki...
- dizin mi sürtünüyo bana?
+ tıpkı uçurum kenarında gözlerini kapamak gibi..
- evet kesin eminim artık, okşuyorsun beni...
+ şşşt.. dokun bak...

alice'in tavşanı olan tanım: rahatsızlar.

(bkz: dokun bana gizli olsun)
(bkz: dokun ne olursun dokun)
laptopumu ilk aldığım zaman, elini ekrana doğru yaklaştıran insanlardan nefret etmemi sağlayan salakça hareket. artık alıştım. ekrana hapşurup elimle temizlediğim bile oluyor *
onu yapan bunu da yaptı
(bkz: monitore parmak yapistirmak)
(bkz: monitöre parmak atmak) *
suya dokunuyormu$sunuz gibi bir efekt bırakma durumudur. parmağınızı sürttüğünüz yönün arkasından bir dalgalanma olu$maktadır.
evire çevire dövülesi insanlardır, kaç defa söylemişsinizdir, "leke yapıyor eşek insan dokunma şuna!" diye fakat dinlemez, babalar da çok sever bunu yapmasını, sinir küpü olursunuz. pek bir fena.
beyni, gozu ile eli arasindaki mesafeyi ayarlayamayan insandir.
yanında sinir küpüne dönülen insanlardır. hayır bi de durumu anlatıyım derken iyice boka batarsın. sussan duramazsın. o esnada o parmağın çabucak ordan çekilmesi umulur. yalnız kişi ısrarla parmağını ekran üzerinde gezdirmektedir, çünkü derdini henüz anlatamamıştır. anlayıp anlamamak mühim değildir tabii, her cümleye kafa sallanır, hı hı denir. neden? çünkü o parmak derhal ve acilen ekranın üzerinden kaldırılmalıdır. oh be!!
benim gibi işyerinde dokunmatik ekran bir bilgisayar kullaanan insanlardır, yaptıklarıda el alışkanlığıdır. bunların kanal değiştirmek için televizyon ekranına dokunan modelleride vardır.
bilgisayarda yaptığı işleri aynı zamanda parmağıyla gösterir bu insanlar. "bak bu işte benim de parmağım var, bilgisayar sadece bir araçtır" mottosunu savunurlar.
amaç da ekran temizleyicileri zengin etmekti yanlış hatırlamıyorsam.
birşeyi göstermek için laptopun ekranına dokunan ve böylece hiç hoşlanmadığım bir davranışı sergileyen insanlardır, uyarıda bulunmamam mümkün değildir. * *
laptopun ekranına dokununca tahrik olan insan kişisi. ** *
(bkz: bilgisayar ekranını tükürüklü parmakla temizlemek)
bunlar birşey göstermek için varolan tüm gücüyle ekrana yüklenen insanlardır. bilişim canavarlarıdır.