1. 1.
  bunlar birşey göstermek için varolan tüm gücüyle ekrana yüklenen insanlardır. bilişim canavarlarıdır.
  5 ... chucklet
 2. 2.
  (bkz: bilgisayar ekranını tükürüklü parmakla temizlemek)
  2 ... balta
 3. 3.
  laptopun ekranına dokununca tahrik olan insan kişisi. ** *
  2 -1 ... kacak kelebek
 4. 4.
  birşeyi göstermek için laptopun ekranına dokunan ve böylece hiç hoşlanmadığım bir davranışı sergileyen insanlardır, uyarıda bulunmamam mümkün değildir. * *
  1 ... thomas anderson
 5. 5.
  bilgisayarda yaptığı işleri aynı zamanda parmağıyla gösterir bu insanlar. "bak bu işte benim de parmağım var, bilgisayar sadece bir araçtır" mottosunu savunurlar.
  amaç da ekran temizleyicileri zengin etmekti yanlış hatırlamıyorsam.
  1 ... faaip de oiad
 6. 6.
  benim gibi işyerinde dokunmatik ekran bir bilgisayar kullaanan insanlardır, yaptıklarıda el alışkanlığıdır. bunların kanal değiştirmek için televizyon ekranına dokunan modelleride vardır.
  3 ... aksak tirtil
 7. 7.
  yanında sinir küpüne dönülen insanlardır. hayır bi de durumu anlatıyım derken iyice boka batarsın. sussan duramazsın. o esnada o parmağın çabucak ordan çekilmesi umulur. yalnız kişi ısrarla parmağını ekran üzerinde gezdirmektedir, çünkü derdini henüz anlatamamıştır. anlayıp anlamamak mühim değildir tabii, her cümleye kafa sallanır, hı hı denir. neden? çünkü o parmak derhal ve acilen ekranın üzerinden kaldırılmalıdır. oh be!!
  1 ... kelt
 8. 8.
  beyni, gozu ile eli arasindaki mesafeyi ayarlayamayan insandir.
  3 ... radament
 9. 9.
  evire çevire dövülesi insanlardır, kaç defa söylemişsinizdir, "leke yapıyor eşek insan dokunma şuna!" diye fakat dinlemez, babalar da çok sever bunu yapmasını, sinir küpü olursunuz. pek bir fena.
  ... mikserde yuzen balik
 10. 10.
  suya dokunuyormu$sunuz gibi bir efekt bırakma durumudur. parmağınızı sürttüğünüz yönün arkasından bir dalgalanma olu$maktadır.
  2 ... 3742372836