1. 1.
  soğuk ve kasvetli gecelerde laptop şarjını ayak altına koymak sureti ile ısınma eylemidir. gayet iyi randıman alınmaktadır. ısı ayarı olmadığı için bazen fazla bile ısıtmaktadır. eğer laptop şarjı az ısıtıyorsa bilgisayarı yoracak bir oyun açılarak veya bilgisayarı defrag'a bırakarak bilgisayarın enerji ihtiyacı artırılır bu sayede daha fazla ısınma sağlanabilir. veya sıcaklığın fazla geldiği durumlarda sadece solitaire açılabilir. bu şekilde kendi çapında bir ısı ayarı sağlanmış olur. ayakları halletik, eller için: (bkz: laptop fanı ile ısınmak)
  93 -11 ... zall
 2. 2.
  pahalıya mal olabilecek bir ısınma yöntemidir. ayrıca pek bölgesel ısıtma yapmaz, ama çizgisel de değildir.
  ... beitar jerusalem
 3. 3.
  (bkz: pc kasasıyla modemde ekmek kızartmak)
  4 ... lolita lempicka
 4. 4.
  Laptopu ters çevirip üzerine oturarak da kıçınızı ısıtabilirsiniz. Tabanı çok daha fazla ısı yaydığı için ters çevirmek daha makbuldur. Yüksek performanslı bi laptopunuz varsa kıçınız yanacaktır hatta.

  Isınma yüzeyi daha büyük olsa da, LCD ekranı kırarak laptopun piç olma ihtimali nedeni ile denenmemiştir.
  3 ... luksorin
 5. 5.
  parasını elektrikli radyotore harcamak istemeyen insancık.
  -1 ... bard of hell
 6. 6.
  öğrenci evi denilen yerleşim yerlerinde uygulanılabilirliği yüksek olan ısınma şeklidir. ısınma amaçlı olarak düşünülmese de zaten laptop kullanılacak olduğundan bu işlem için ek bir para ödenmeyecek olması en önemli artı olarak göze çarpıyor. benim kaldığım evde kalorifer olmaması, bir takım cihazların da neden olduğu aşmış faturalar dolayısıyla kullanıp memnun kaldığım bu yöntemmde en yüksek randıman laptopun kucakta, şarj aletinin de ayak yakınlarında tutulmasıyla sağlanmaktadır. güvenlik açısından ufak tefek riskler taşısa * da biraz dikkatle üstesinden gelinmeyecek bir problemi yoktur, gönül rahatlığıyla tavsiye edilir.
  ... daniel tozser
 7. 7.
  (bkz: laptop fanı ile ısınmak)
  1 ... fruko
 8. 8.
  laptop yerine elektrikli soba alması gereken bünyenin işidir.

  (bkz: ayıp ettin zall)
  (bkz: diyivereydin yollardık bişeyler)
  1 ... der meister
 9. 9.
  (bkz: laptopun bozuk fanıyla ısınmak)
  ... yalinayakdolasancocuk
 10. 10.
  Ayrıca bayatlamış çekirdekleri koyduktan sonra sıcacık adeta taze çekirdek yeme yöntemi olarakta kullanılabilir.
  ... birtan