bugün

birçok lanetleme ve dertleri kusma yeridir, merkezidir.
-- Microsoft ve google gibi şirketlerin sahip olduğu paraya -milyar dolarlara- lanet olsun be sözlük.
isteseler dünyanın dört bir yanında açlıktan kıvranan, sürünen ve ölen insanlara yeterince yardım sağlayabilir ve onları iyi bir yaşama kavuşturabilir; ama o merhamet yok be sözlük.
-- Bülent Ersoy, parmağına taktığı birkaç yüzüğü kimsesiz çocukların yararına bağışlasaydı ne olurdu yani? ablalık konusunda o kadar iddialıysa yapsın bir ablalık da görelim be sözlük. ortalıkta kendini rezil edip üstüne bir de iğrenç bir kahkaha patlatan bir insanın osmanlı türkçesiyle bize anlattığı masallara inanalım mı yani? lanet olsun be sözlük, bülent'e de ersoy'una da lanet olsun...
-- ibrahim Tatlıses'in uzun havalarına sonsuz saygı duyarım, her daim dinlerim, hüzünlenirim, parçalanırım. Ancak ibo'nun karaktersiz yapısı çok göze batıyor be sözlük. Programdan adam kovmalar, yıldız tilbe'ye "ben seni pezevenklerin elinden kurtardım" demeler, artizlik yapmalar, her uzun hava öncesi ve sonrası filozofvari konuşmalar ancak gerçekte bunlar saçmalardan seçmeler... Üstelik bu adam mafya be sözlük. tv'de yaptığı onca adi hareketlere rağmen ne rtük sesini çıkarıyor ne de devlet ona ceza kesebiliyor. bu adam insan değil be sözlük. Zamanında birçok sanatçıya suiskast yaptırarak kendi tahtını korumayı sağlamış bu adamcık. Lanet olsun be sözlük...
-- Dünyadaki birçok medya kuruluşu siyonistler ve evanjelistlerin eline geçmiş. Hem kendi insanlarına hem de dünyaya yalan söylüyorlar; bir doğruyu tamamen yanlış ve iğrenç olarak gösteriyorlar. Aynı şekilde bir yanlışı da hile yoluyla tamamen doğru ve erdemli olarak gösteriyorlar. lanet olsun be sözlük! Alın size bir örnek:
Cnn'in yaptığı bir anket vardı: Sizce israil mavimarmara'da fazla ileri mi gitti? "evet ya da hayır" lanet olsun cnn'ye be sözlük! Sanki israil'in yaptığı bu terör olayı çok meşru, doğru ve erdemli bir olaymış da kalkıp bu saldırının fazla ileri olup olmadığını soruyor ankette! lanet olsun be sözlük!
-- dünya yalan söylüyor be sözlük: girdiğim birçok yabancı chat sitelerinde amerikanlar ve siyonist israilli insanlarla karşılaşıyorum. Kendilerine niçin çocukları ve kadınları katlettiniz diye sorduğumda "bizler dünyaya barış getirmek için bozguncuları öldürüyoruz" diyorlar. Halbuki asıl barışı yok eden ve dünyaya bozgunculuk getirenler ta kendileridir. Görüyor musun sözlük? Adamlar kendi insanlarını medya yoluyla barış yalanıyla insanları öldürdüklerini anlatıyorlar, kandırıyorlar. lanet olsun be sözlük!
Benim trollenecek neyim vardı ha neyim vardı lanet olsun sana sözlük !