bugün

doğru önermedir. lana del rey nedir lan? kaç yaşına gelmişsin denilir.
lana del rey in şarkı sözlerindeki o anlam o ifade açıklamalarını bir tek eminem de ve sagopa kajmer de görüyorum ben. dark paradise born to die vs bu şarkıların kısa ama öz sözlerine bi bakın derim. lana del rey lan bu. yüzüne bakınca mutlu oluyorum.

ben de baya bi ılığım anlıyacağınız.
lana del rey'i tanımayan ve onu dinlemeyen erkeğin ve hatta belki de kızın sanrısıdır.

hala illa ılıktır bu erkekler diyorsan; evet, ılığın önde gideniyim ben.
doğru bir varsayım değildir şöyle ki;kadın sesi erkeği son derece etkliler.lana del reye gelirsek erkeği orgazma ulaştıran yaratılış harikası bir sese sahiptir.
(bkz: sammır tayms sammır tayms).
ılık olmakla ilişkilendirilemeyecek önermedir. daha iyisini yapabiliyorsan buyur çık yap sana ılıyalım o halde.
(bkz: homophobia detected)
Ilık değildir sadece hoş bir müzik kulağı vardır, sesten anlıyordur.
aşık mahzuni şerif dinlemek varken. doğru olabilir önerme.
bu durumda buika dinleyen erkekle de konuşmak caiz değildir diye düşündürten ütopik önerme.
Harbiden de dogru olan önermedir. Misal, durakta hergün karşılaştığımız bir çocuk var, bebenin kulakligi bir iniyor ay gatti sammartaaaym seeednez bir bakıyorum duvar kagidi lana del rey, arkadaş isterseniz geri kafali diyin lakin bu kadini dinleyen erkekler ılıktır.
abartanlar için doğru önermedir.
ayy gotti sammır tayms sammır tayms zadnızzz...
yha ne alakası var hayatım gayet hoş yani. hemen ılık olduk ayol.
Mal mısın ya bi git akşam akşam...
lana del rey'in sözlerindeki anlamı daha hiçbir şarkıcıda görmedim. anlamışsınızdır şuan ılıklıktan çıktım yanıyorum.