1. 1.
  oyunu iki paket makarna, bir kaç poşet kömür için satanların bu konuda susma haklarını kullanmalarının gerektiği bir durum.
  ... klimanjaro
 2. 2.
  bir insanın başbakan olmasının karekterini değiştiremeyeceğinin en açık göstergesidir. başkası olsa gazetecilerin önünde kibarca tartışır sonradan anasını, avradını, soyunu, spounu, bilcümle yedi geçmişini..., biz de "vay be amma demokrat adammış ha" diyerek göz yaşlarına boğulabilirdik sevinçten.

  (bkz: sözlükteki rte düşmanlığı)
  6 -3 ... arjen robben
 3. 3.
  yök üyelerine (ki bunların hepsi profesördür) "bunlarda beyin yok" diyen kişi ile aynı kişidir.
  12 -4 ... denizci cakabey
 4. 4.
  Birilerinin anasını satacağını iddia eden,nitekim ülkeyi de satma girişimlerinde bulunan yani satma konusunda ihtisas yapmış başbakanımız rte kişisi... (bkz: Malvarlığımdan kime ne ulan)
  3 -1 ... endless
 5. 5.
  gayet normal bir sözün sahibi. geçti o başbakan, sanatçı vs. insanlara örnek olmalıdır devri. başka bir dönem başladı dünyada. örnek mörnek olunmaz herkesin ayrı karakteri vardır. sen ben diyecez de koskoca başbakan demesin mi? göethe de ibneydi okumayın o zaman. bir de bu diyaloğu lan kelimesini günde 1000 defa kullanan zihniyet eleştirmiyor mu? deli ediyorlar adamı.
  1 -4 ... proxy
 6. 6.
  hapishanede bu tur muhabbetlere alıskın olan biri için oldukca dogal bir soz.zaten adam durust içinden gelenı cekinmeden soyluyor.
  1 -1 ... ümit
 7. 7.
  (bkz: basbakanin mal varligini aciklamamasi)
  1 ... ümit
 8. 8.
  başbakan ve milletvekili olarak tam manası ile milletini yansıtıyor şahsımca. biz değil miyiz kurtlar vadisi gibi hukuksuzluk örneği kro dizisinin müdavimleri, küfür ile her kelimenin içini dolduran.
  al işte böyle millete böyle başbakan yakışır.
  kahvehanelerde başbakan için delikanlı adam yakıştırmaları yapıldığına adım gibi eminim. bırakın oy azalmasını bu çıkışı ile oyuna oy kattı akp.
  2 ... steve
 9. 9.
  unutmamak gerekirki rte'ı pretesto eden adamın maruz kaldıgı ilk durum degildir bundan once tansu ciller ve adını hatırlamadıgım biri ile daha buna benzer vukaatı olan bir insan**
  1 -1 ... rapter
 10. 10.
  onu diyen bunuda dedi.
  (bkz: al ananıda git burdan)
  -1 ... panstar