bugün

kasımpaşalıdır.
"ben youtube'a giriyorum, siz de girin" diyerek kendi koyduğu yasağı delmeye teşvik eden başbakanla aynı kişidir.
başbakan olduğunun farkında olmayan kişidir.
nereden uyduruyorsunuz efenim böyle şeyleri lan dememiştir başbakan ulan demiştir.
olmaması gereken insandır. ayrıca lan babası değildir. çünkü vatandaş belli bir duruma kadar naziktir. Benim gibi bir sade vatandaşın on binde biri oranında nazik bir başbakandır.
halktan birisi olma işinin bokunu çıkartmış boşbakandır.
arasında etnik, siyasi sorunlar yaşayan halkına "vatandaş kendini silahla savunmakta haklıdır" diyerek, iç savaşa sebebiyet vermek isteyen başbakandır kendileri.
imam osurursa... diye giden düşünceler alır bizleri.
Yüz yüze gelmek istediğim başbakandır. Mümkünse korumaları olmadan. Gerekli ayarı zevkle veririm. Veririz. Verirler.
--spoiler--
TBMMDE EYLEM YAPMIŞTI

Öncel, 4 yıl önce de Türkiye Büyük Millet Meclisinde dönemin DYP Lideri Tansu Çiller, Meclis Grubunda konuşurken Sayın Başbakan Kuyuluk Belediye Başkanını lütfen görevinden alın diye bağırmıştı. Öncel, DYP'li Kuyuluk Belediye Başkanı Yakup Şıkın yolsuzluk yaptığını, kendisinin ekmeğiyle oynadığını öne sürmüştü.
--spoiler--

söyleten herifin sicili kirli olduğuna göre çok da takılınmayacak eylem.**
"ananı da al git buradan" da der allah bilir bu basbakan. allah'a şükür böyle dertlerimiz, basbakanlarımız yok.
kime nasıl hitap etmesi gerektiğini doğru biliyorsa eğer, en iyisini yapan başbakandır.
halkı ile arasına sınır koymuyordur. samimidir di mi lan!!!
aslinda samimi basbakandir. halkin icinden kopup gelmistir. hangimiz kendi aramizda lanli lunlu konusmuyoruz ki bide bunu buyukler konusunca ayipliyoruz. aslinda boylesi daha makbul. bakiniz efendim meclis toplantilari. tbmm tvnin izlenme orani ne kadardir? diplerdedir sanirim. oysa ordaki milletvekillerimiz kahve muhabbeti yapsa, daha hos manzaralar cikar, daha cok izlenebilirler. boylece halkin anladigi dilden konusmus olup, halkin daha bilgilenmesini saglayabilirler. hem mesela akp geldiginden beri bakani basbakani yapiyor bunu birisi lan diyor anani al git diyor, digeri ne ulkeymis sat sat bitmiyor anasini satim diyor. oylarda 38den 47ye firliyor. neden? halk anliyor bu dilden. senin kemal kilicdaroglunu ciksin efendi efendi konussun, saygili olsun, kimin umrunda bu? ne olacak ki ona cemkiren canli yayinda saygidan adaptan hic birsey anlamadigini gosteren zat* yine secilmeyecek mi? o yuzden devam lan basbakanim yuru bu yolda ayni sekilde aq*
halka hitap tarzıyla halkın içinden kopup geldiği düşünülen ve mümkünse dahada kopup gitsin dedirten "başbakan" lık ünvanını ülke olarak takdim ettiğimiz şahıstır.
güncel Önemli Başlıklar