bugün

polisimiz çığlık atan kadına karşı değişik bir yaklaşım sergilemiş,
3 kelime içinde hem sert yapmış hemde nezaketi sıkıştırmış.

http://www.hurriyet.com.t...de-isyan-ettirdi-41034074
psikolojik sorunları olan öğretmen. bu kadın öğrenci yetiştirse ne olur, evinde oturup kedi beslese ne olur?
Güzel bakınız olur bundan amk.
Üç kelimelik bir cümle.
Bağırmayın hanımefendi!
memur gereken nezaketi göstermiş aslında.
Cümlenin başında lütfen yerine ağzından lan çıkmış, onu da duymayalım...
Gülüyoruz Ama zordur polislik, Allah yardımcıları olsun.
ilyas salmanın dolap beygiri filmde dediği gibi lan bak sayın müdürüm' ün lacivertidir. Saygıdan ödün vermeyip içindeki nefreti de açığa çıkartmaktan çekinmeyen cevap neticesi.
memleket insanının feryadıdır.
dagdan inmis coban koyde inek gotu yalamaktan bikmis yoruk vs kim varsa polis yapildigi icin yasanmis talihsiz cumledir. lan bagirmayin hanimefendi = amlarina koyarim onlarin cok ayip ediyorlar.
Kadının ehliyeti yok değilmiş varmış ama kırık. Cezayı bundan kesmişler. Kessinler eyvallah. Kadın rica etmiş; bakın acelem var ben hocayım sunum yapmam gerek geç kaldım bir an önce yetişmem gerek lütfen işinizi bitirin salın demiş. Polisin cevabı; banane hocaysan veya kimsen kimsin, bekliyceksin demişler. Ama haddinden fazla bekletmişler. Tamam hadi ona da eyvallah. Tabi bu ifadeler kamera görüntülerinde yok. Sonra diğer polis kadını kameraya çekmiş. Zaten dikkat ettiyseniz kadıncağız kameraya çekildiğini görünce haliyle çileden çıkıyor. Delirtene kadar uğraşmışlar ama sonrasını çekmişler. Sanki türkiyeye rezil etmek için elbirliği yapmışlar. Niye kadını afişe ediyorlar?

Şimdi soruyoruz aynı muameleyi bir vekile bir bakana yada daha taşaklı birine yapabiliyorlar mı? Neden ve Ne hakla kameraya çekiyorlar? Kimden izin almışlar? Kadını bulmuşlar aciz tabi. Adamlar..! Ya, bu polis amcalar..!
Bağırma harbiden sensiniz gerizekâlı.
Güldüren bir cümle.
Aklıma "lan gelir misin lütfen?" diyen ibrahim tatlıses'i getiren başlık.
polislerin ne bok olduğunu hepimiz biliyoruz kendimizi kandırmayalım.
(bkz: kapa çeneni seni sersem kadın)
centilmenliği elden bırakmadan ama kendini de bozmadan yapılan sesleniştir.

görsel
ibo bir klibinde demet Akalına lan gelir misin lütfen diyordu.
öğretim görevlisi hanımefendi tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulmuş polis haykırışı.