bugün

Bir Lamborghini veneno'nun türkiye satış fiyatı 12 milyon tldir ve her yıl 1.3 milyon lira yürütme masrafı vardır. ayrıca bu aracı alan her kimse ikinci el olarak satamaz, anlaşması alış sırasında yapılır. Yani teorik olarak kimse şu an veneno sahibi olamaz, firma üretmedikçe. Bir tane car zero adlı özel olarak satılmamak üzere üretilmiş veneno vardır, müzede sergilenir.
yerine Ferrari fxx evoluzione denen hız makinesini tercih ettiğim çöp araba. zenginlik böyle bir şey dostum !

(bkz: asphalt 8 Airborne)
üç buçuk trilyondur fiyatı. olm hangi trafikte gördünüz lan. bizim burada albea'dan geçilmiyor.
Çok garip bir arka kısım dizaynı olan araç . ilk kez asphalt 8 de gördüm hayran da kaldım . Lamborghininin özel tasarım araçıdır , özel üretimdir , sınırlı sayıda üretilmiştir .
trafikte veya park halinde görülünce; ananı bacını sikiyim o araba ne öyle gibi bir tepki verilesi süper spor otomobil.
(bkz: 20 milyon liralık otomobil)
bizim pederin emektar toros'la drag yarışlarında amna bile koyabileceğim araba.
teneke lan bu. sahipleri yiyosa anahtarına kapışsın benle.
Aventador, sesto Elemento ve Le Mans araçlarının kırması gibi duran.
lamborghini'nin 50. yıl özel serisi. sadece 3 adet üretilecek olan 4.000.000$ fiyatlı otomobiller şimdiden satılmış. otomobilin motoru 6,5l V12 ve 750 beygir. http://otokriter.com/lamborghini-veneno/
güncel Önemli Başlıklar