1. .
  ak partililerin yaklaşık 7 yıldır hobisidir.

  bir ak partilinin tatil günü içersinde laiklik karşıtı eylemlerin odağı nasıl oluyor hep beraber görelim.
  sizler için bir ak partili gencin pazar gününü ele aldık:

  sabah namazı için şafağa yakın kalkılır. abdest alınır alınmaz ve camiiye doğru yol alınır.. namaz kılındıktan sonra allah kabul etsin denilir ve camiden çıkılır. o gün hava iyi ise kahvaltı saatine kadar müminlerle oturularak dini sohbetler ve ardından dualar okunur. mideler yavaştan guruldamaya başladığı için her mümin evin yolunu tutar. eve giden yolda herhangi başı açık veya bedeni açık bir kadın görülürse içten içe tövbe estağrirullah çekilir. hatta eğer o gün ak partili ve sakallı olan gencimiz sinirliyse ve sokakta o saatlerde kimse yoksa bedeni açık olan kadın meşe odunuyla, ''bre zındık, bre münafık, bre günahkar'' sesleri eşliğinde yarım saat boyunca döver. surat pembeleşinceye kadar bu aktivite devam eder. daha sonrasında ''allah'ım sen affet'' denilerek üst baş düzeltilir ve eve doğru gidilir.

  kapı kesinlikle anahtarla açılmaz. ak partili gencin 12 yaşındaki eşinin kapıyı açması beklenir. 1 dakika 15 saniye gecikirse o eş. kapıyı açar açmaz kafa göz girişilir. daha sonra ''adamı günaha sokuyorsun be kadın, kalk kahvaltıyı hazırla'' denilerek mutfağa doğru saçından sürüklenir. kadındır bu sonuçta. aciz olduğundan ötürü tekmelenmelidir her bahaneden sonra. bismillah denilerek kahvaltıya başlanır, allah olmayanlarada versin denilerek bitirilir. öğle namazına kadar ya uyunur ya da herhangi bir kanalın o saate verdiği dini program dinlenilir. ya da radyoda herhangi bir ilahiye eşlik edilir. öğle namazı etraf kalabalık olduğundandan ve haliyle bir çok başı açık kadının sokağa çıktığı önceden düşünüldüğünden dolayı evden çıkmadan önce, ''allah'ım eğer bakarsam sen affet'' denilir. yatsı ezanına kadar eve uğranılmayacağı için 12 yaşındaki eş yemek yapsın diye para bırakılır. surata bitane daha indirilmez ama indirilecekmiş gibi yapılıp, vazcayılır... öğle, ikindi ve akşam namazları kahvede birlikte oturulan müminlerle kılınır. kahve sevdası biter, yatsı namazını da evde kılmak için evin yolu tutulur. bu esnada akşam vakti dışarda kız başına dolaşanlara nefretle bakılır, katil ruhu uyanır. herneyse... eve gelinmiş ve bu sefer erkeğin kölesi olan kadın sabahki korkudan dolayı çabucak açmıştır. karısının yüzünün morardığını gören genç, ''ne oldu fatuma?'' diye sorar. kızcağız ''hiç, hiç kapıya vurdum bey'' der ve hemen beyine terliğini uzatır. yatsı vakti gelene kadar büyük buluşmayı izlemek için stv kanalı açılmıştır. bu programı bey koltuğunda, eş ise yerde minderde izlemektedir. eşiyle aynı mesafede kesinlikle olamaz, kocaya saygısızlıktır. program biter, yatsı ezanı okunmuş, namaz bile kılınmıştır. bugün pek uyku olmamasına rağmen yatağa gidilir. bok yolunu kesinlikle tercih etmeyen genç, hak yolu için eşine soyunması emrini verir. 5 dakika bile sürmeden bu aktivitede sonlanarak banyoya gidilir. gusül abdesti alınarak yarınki iş gününe dinç girmek için yatılır.
  2 -4 ... ashaf
 2. .
  dur bakalım yine ne dert edilinilmiş deyu merakla tıklanan ve fakat baslıgın ılk entrysini okuduktan sonra, yurdum gencinin asalakça uydurdugu bir fantaziden , provokasyon çabasından ibaret olduğu anlaşılan başlıktır.

  (bkz: hele otur bi soluklan yegenim)
  (bkz: sen askerde çok dayak yersin)
  3 -2 ... sigara
 3. .
  kendinizi fazla zorlamayın dedirten başlıktır.

  hayal dünyası geniş olan bazı bünyelerin uydurmasyonuyla yola çıkacak olursak, yapacagınız herhangi bir eylem laiklik karşıtı eylemlerin odak noktası oluverir!

  yukarıdaki senaryoyu ilkokul çocuguna anlatsan güler!o nedenle olsa olsa bu hikaye espri yetenegi kendince çok gelişmiş bünyenin (bkz: kendi kendine espri yapıp gulmesi) ne tekabül eder...
  1 ... juliett
 4. .
  'inancimiz yüzünden bizi ezileeeeeer' diyen siyasi grubun iki gunde bir yaptıgı iştir.

  bu kesim ezdigi ve zulum ettigi diger insanların farkına varmaz. sonucta emirler allah tan gelmektedir. bu adamlar ne yapsa dogrudur.
  -1 ... syme
 5. .
  bazılarının kutsal cümlesi. siz tekmil verin onlar ezberden söylesin.
  -5 ... acz ve fakr
 6. .
  akp'nin başardığı olay.
  -1 ... ayyash maghanda
 7. .
  AKP iyi bilir bu işleri..alerjileri var laikliğe!
  5 ... demeteren
 8. .
  laikliğe karşı en rahatsız edici toplanma yeri olmaktır.
  ... fidelcastro
 9. .
  emel sayın trt de tsm den çile şarkısını söyler, insanlara valiye allah deyu bağırtmaya çalışır.

  hadi arkadaşlar abartılacak bişey yok allah diyeceksiniz. der.

  bazı şeyleri abartıyo muyuz ne?!
  1 ... sislide bir koylu