bugün

ben avrupa yerinden olsam müslümanları sınır dışı ederim. sonuçta bu kültürel bir şey. gidip çölde beynine güneş geçmiş arapları ülkeme alıp neden ülkemin doğal dengesini veya kültürel yapısını bozayım ki?

sonuçta bunlar dizginleşmeye alışmış ve hayvan gibi yönetilmiş insanlar. medeniyet görünce sapıtması gayet doğal oluyor. ben olsam almam yani ama onlar alıyor mal çünkü.
zor bir kavramdir. dogum oranlari cok dusuk oldugu icin Avrupa muslumanlarin eline gececektir. umarim deve getirirler.
avrupada babasinin hayrina almadi onlari fransa cezayiri, italya fas i , abd ırağ ı , ingiltere mısırı yillarca somur ulkelerini karistir silah sat ortadoguyu 150 yildir kan golune cevir sonra muslumanlar gitsin. sen elini etegini cek ortadogudan bak millet nasil evine donuyo. bu arada laiklik sadece fransada var anayasasinda bu ulkede laiklik hic bir zaman uygulanmadi bir zirh olarak kullanildi inaanlara zulum ve eziyet edildi. yoksa kimsenin laiklik kavramiyla alip veremedigi yok. bu ulkede din dusmanligi var sanane kardesim istersen krem peynire taparim sanane benim kiyafetime inanisima dinime karisamazsin laiklik budur. karisildi mi hemde alasiyla. oruc tutan isten atildi namaz kilan kovuldu annesi bas ortulu diye asker polis olmadi. askere gitti annesini goremedi bas ortulu diye okutulmadi sanane ulan sanane. sen istedogin gibi yasa dinsiz oh seks icki uyusturucu parti ordan oraya millet sana karisti mi sende karisamazsin bati gotu yalayacaksan oraya git bakalim sana nasil davraniyolar orada yasayanlar cok mu mutlu. orada gezmekle yasamak vatandasi olmak ayri sey bunu o kalin kafaniza sokun siz anca boyle emperyalistleri yalarsiniz
güncel Önemli Başlıklar