1. ?.
    devletin dinsiz olmasıyla laik olması arasındaki farkı anlamayacak insanların yapmış oldukları acı faturalı hatadır.
    1 ... palta
  2. ?.
    devletin dini zaten olmaz olursa iran islam cumhuriyeti denir adına * dedirten hede.DEvlet ile din kuzey ile güney gibi olmalıdır.Ama bunu pratikte görmek imkansızdır hele türkiyede görmek istemek bile komiktir. (bkz: diyanet).Zira devleti yönetenlerde insandır ve de doğal olarak ana babasından aldığı din eğitimi hayatında geniş bir kesim tutar ve bu eğitimi çoğu şeyde düstur alır*.Zaten bu da bu konuda yazadığım ilk ve son entrydir zira deveye hendek atlatmak gibi daha önemli işlerim var.
    1 ... ratata
  3. ?.
    bilumum sol görüşlüler bunu devamlı karıştırmaktalar
    sığındıkları tek cümle ise: benim ninemde başörtülüydü
    3 -1 ... cell-im
  4. ?.
    (bkz: tahin pekmezi birbirine karistirma)
    2 ... arabaciarabayatasget
  5. ?.
    (bkz: emir cumlesi)*
    ... child
  6. ?.
    (bkz: sap)
    (bkz: saman)*
    1 -1 ... child
  7. ?.
    dindar olmakla - molla rejimini getirmeye çalışmayı birbirine karıştırmaktan pek te bi farkı olmayan karıştırmadır..
    ... postsinaptik golge
  8. ?.
    laiklikle dinsizlik degil laiklikle laisizm, laiklikle zorbalık, laiklikle fasizan uygulamalar yapma ozgurlugu birbirine karıstırılıyor.

(bkz: laiklik ve laisizm)
    1 ... sosyoklon
  9. ?.
    bu gün bu ülkede ibadet özgürlüğü varsa,herkez istediği şeye inanıyorsa,kimse kimsenin dinine karışmıyorsa bu laiklik sayesindedir...laiklik demokratik toplumun,fikir ve eğitim özgürlüğünün temelidir..bu gün camiye giderken kimse bana karışmıyorsa bunun sebebi laik sistemdir
    ... d@nte
  10. 1.
    (bkz: laiklik ile dinsizliği birbirine karıstırmak)
    (bkz: başlık açarken dikkat edilecek hususlar)
    ... say