1. 1.
    Mehmet akif ersoy'un ağzından çıkan gerçek.
    8 -23 ... munzevi bir fikir iscisi
  2. 2.
    bazı şeylerin de bokunu çıkarmamak lazım.

600 bin ilim ilim ehli adı verilen insan o tarihte anadolu topraklarında ne işi var. tamam biraz asıldı, kesildi korku verilmek ibret i alem için, nizam ı sağlamak için ama o kadarda değil efendiler.
    4 -4 ... dobroskii
  3. 3.
    laikçilerin ülkeye yaptıkları en büyük kötülüklerden biridir.
    3 -6 ... on birinci rezil yazar
  4. 4.
    Gavur uşaklarının işidir.
    5 -4 ... premium sozluk hesabi
  5. 5.
    bundan çok değil bi 5-6 yıl önce fetö' yü öldürseydi o "laik"ler, adama ilim ehli diyecek insanlar tanıyorum (!)
    3 -1 ... klimanjaro
  6. 6.
    https://twitter.com/kacsa.../1035549201709629440?s=19
    ilim ehli derken...
    Her halde sanayi devrimini gerçekleştiren, bilim teknoloji olarak Osmanlıya çağ atlatan, insanlığa çok büyük katkılar yapan, üretim de eğitim de sanat da felsefe de 18. 19. Yy Osmanlıyı Avrupa'nın yıldızı yapıp bugün de ülkemizde teknoloji ve bilimin alt yapısını hazırlayan böyle ilim adamları kast edilmiş olmalı.

laiklik için 600 bin ilim ehlinin öldürülmesi
    Bugün sadece fetö mü tehdit? Devlet denen yapının kanını emen cehalet den beslenen milyar dolarlık denetimsiz vergisiz dolar imparatorluğu kuran tarikatlar cemaatler isimleri düşünceleri değişik olsa da istisnasız hepsi birer fetö yapılanmasıdır. Uluslararası siyaset istihbarat enerji silah gıda güçlerinin distribütörü gibi bu ülke de faaliyet göstermektedir.
    ilim adamı diye kimi tanımlıyor olduğunuzu bilmem ama din bir ilim değildir.
    4 -2 ... thebiggraywolf
  7. 7.
    uydurma bir iddiadır. hatta beyan demek daha doğru.

ağzından çıkan mı? süpermiş.

(bkz: yobaz iftira şeması)
    1 ... noxeca
  8. 8.
    Eğer doğruysa katliamdır. ancak kanıtlamak zor.
    ... coolstorybro
  9. 9.
    Hani nerde kaynak amına koyim?

Hem akif'e hem rejime iftira.
    1 ... narcissistic
  10. 10.
    Nerde demiş onu -yazarın rüyasında mı?
    ... paganviodio