1. 1.
  merhaba arkaşlarım; bugün havaların ısınmasını bahane bilerek arkadaşlarımla yerel bir park olan atatürk park'ına gidip biraz kitap okur, temiz hava alırız diye düşündük. 3-5 arkadaş toplanıp kitaplarımızı alarak parka gittik ve biraz dolaştıktan sonra atatürk silüeti ve sözünün yer aldığı bir duvarın sol çaprazına oturup kitaplarımızı okumaya başladık.

  herşey çok sessizken birden bir kaç çocuk top oynamaya başladılar ve sonra kendi aralarında yeni bir oyun yaratarak; atatürk'ün gözünü top ile şişleyen 5, burnunu şişleyen 10 puan alacak şeklinde atatürk silüetine 10 metreden şut çekmeye başladılar.

  top oradaki kirli su birikintisine girmişti ve açıkçası biraz pislenmişti ve topun o pis halinde dahi çocuklar hala şut çekiyordu. birden sinirlenip yerimden fırlayarak "evladım, nabıyosunuz hiç utanmıyor musunuz o kirli topu duvara vurarak duvarı pisletmekten?" çocuklar biraz korkmuş vaziyette "ama abi biz atatürk'ü şişkiyorduk sadece" diye cevap verdi, bunun üzerine ben "tamam şişlemeyin demiyorum şişleyin ama duvarı pisletmeden şişleyin, her ıskaladığınız top duvarı pisletiyor" diye karşılık verdim...

  bu konuşmalarımız devam ederken, arka tarafımızdan kolunda atatürk imzası, bacağında ise tribal dövme olan, üzerine dekoltesi bol bir askılı ile mini etek giymiş bir kız koşarak yanımıza gelip "yaaaa nabıyosunuz sizz yaaa, sizler hayvansınız tımam mıııı" diye bağırdı. önce hepimiz biraz duraklamış kızın verdiği gereksiz tepkinin nedenini düşünüyorduk ve ben "niye hakaret ediyorsunuz hanım efendi" dedim ve bunun üzerine "hayvansın tımam mıı, siz atama bu şekilde davranamassınızzzz, pen puna musade etmemmm tımam mııı hayvanlarrr" der demez ağzına 900 sayfalık kitabımın ciltlenmiş tarafıyla bir tane indirdim afalladı, düz tarafıylada 2 tane kafasına vurdum ve orada biraz sersem bir şekilde yattıktan sonra; laaaaaaikkkkkk diye bağırıp, lik diye hıçkırarak ağlamaya başladı ve ağlama hızlandıkça layk lik, layk lik, layk lik diye ördek gibi bir takım haraketler çıkartıp kafasına yediği darbenin etkisiyle sağa sola koşuşturuyordu.

  güzel havayı mahveden, huzur bozguncusu bu kemalist kız için; gene bir iyilik yapıp, 112 yi arayıp, arkadaşlarla oradan sessizce uzaklaşarak ayrıldık ve gün boyu kemalistlere nefret içeren sözler sarfederek sakinleşmeye çalıştık.
  5 -15 ... dedeninkeli
 2. 2.
  atatürkün kurduğu cumhuriyette atatürke bu kadar rahat hakaret edebilen insanların olması ülkenin iyiye gitmediğinin göstergesidir.
  9 -4 ... kimseyi cekemeyen adam
 3. 3.
  (bkz: donuz).

  prim vermeyin bu amk troll köpeklerine.
  7 -1 ... saldirayterk
 4. 4.
  it gibi kakılmak istemiyordur.
  2 ... lin kuei