1. 1.
    ilk etapta bana da saçma geldi bu tür bir düşünceye kapılmak ama, sözlükteki ve çevremdeki laikliği savunan insanlara bakınca sanki öyle gibi görünüyor.

tamam, bunda benim arap hayranı, yobaz ve çomar olmamın da etkisi var lakin, sol pasiflerin bana böyle hissettirme çabalarını nereye koyacağız, eşine mini etek giymesi konusunda baskı yapan canlar?

mesela, bakıyorum laikliği savunan tek taşaklı (sol taşak, sağ yok) organizmalara sürekli bir tesettürlü kadın düşmanlığı yapmak ihtiyacı hissediyorlar kendilerinde.

"türbanlılar şöyle, türbanlılar böyle, çarşaflılar ninja gibi, üniversitelerde türbanlı istemiyoruz" gibisinden söylemlerle ön plana çıkıyor bu, etrafında minili, taytlı, göğüs/sırt dekolteli, tangası kot pantolonunun hemen üzerinde göz kırpan kadınlar görmek isteyen ibnemsiler.

ardından da , "lookloğo yomoyocoksonoz" diye de tribünlere oynuyorlar.

şimdi hal böyle olunca da zihnimde böyle bir intiba yaratıyor bu laiklik denilen kavram. faydalı olabileceği yanları elbette vardır ama, günümüz kemalistleri için tek neden bu olsa gerek. etrafında göz zevki yapabileceği kadınların olması.

gerisi pek umurlarında değil gibi bu eli s*kinde insanların karısının, kızının orasını burasını hayal ederek mastürbasyon yapan yobazların.

şimdi gelip aksini iddia edecekler ama, kanmayın bunların okuyacağı martavallara kardeşlerim. bunların tek derdi rahat rahat a*, g*t, m*m*, bacak izlemek, akabinde de üstte de dediğim gibi.

"laikliğin ilkeleri nedir" diye sorsan apışır kalırla he, o da ayrı bir mevzu. (bkz: kılıçdaroğlu nun atatürk ilkelerini sayamaması)
    1 -3 ... frktmz krds frktmz