1. 1.
    ben başka bir sorunsalı merak ediyorum:

(bkz: cumhuriyet çocuğu yerine orospu çocuğu olmak)
    10 -3 ... noxeca
  2. 2.
    Oldukça düşündürücü bir soru, evet bence olmaz, laiklikle Allah’ın ne işi olabilir ki?
    5 -21 ... 1protesto
  3. 3.
    acıyarak okuyorum yazdıklarınızı laikliğin dinsizlik olduğunu söylemeniz hadi neyse tamam o kadar kastırmayalım beyninizi, lan kendini bilmezler ne haddinize ki yalnızca Allah'ın karar verebileceği bir konuda böyle edepsizce konuşabiliyorsunuz hiç anlamıyorum ya kutsal bir görevi olan askere böyle edepsizce bunları söylemeniz sadece orul orul orospu çocuğu olduğunuzun kanıtı zamanında çok hoplattılar sizin gibi din tüccarlarını piçleri olarak siz doğdunuz.
    5 -5 ... ilkelmonologemekcisi0
  4. 4.
    Kardeş hayırlı olsun Allah olmuşsun. Hayırdır?
    3 ... abaninaltindakisopa
  5. 5.
    eğer ki laik devlet düzenine karşı yıkma girişimi gerçekleştiren ucubevari ve cihatçı teröristlere karşı insan haklarının güvencesi olan devletini korumaya çalışırken can verirse, gayet de olur.
    hem de sırf reisinden talimat alıp sokağa koşup, dişarıda ne olup bittiğinden habersiz akabe iktidarına sahip çıkmak gayesiyle tankların üzerine yürüyen niyazilerden daha yüksek bir mertebede olur.
    5 -3 ... nardaninciler
  6. 6.
    Aha üstteki kahraman 15 temmuz şehitlerine niyazi dedi ya, evet 155 i arayıp aldırırım seni, hainnn, vatan haini.

Bir soru.
    3 -1 ... 1protesto
  7. 7.
    demokrasi için ölen şehit olurmu?
    1 ... benibendenalayen
  8. 8.
    Vatani için olen sehitse,
    Radikal rejimler vatan icin en buyuk tehlikeyse,
    Hatta vatana ihanetse,
    Laikligi koruyan da sehittir.
    ... demokratik kral
  9. 9.
    ahahha siktir deli.
    -2 ... munir bey
  10. 10.
    Laikliği değil de senin gibi bir orospu çocuğu güvende yaşasın diye ölmek evet bu düşündürdü işte..
    4 -2 ... yok herif