bugün

sadece yobaz değil haindiler. gencecik pırıl pırıl bir subayın kafasını kesip sopada dolaştıracak kadar (gencecik bir askerin daha kafası kesildi 15 temmuzda hatırlayın; kesen güruh gözünüzün önüne gelsin. ne kadar benzerler değil mi? kustukları kin 90 senedir değişmedi) gözleri dönmüştü. isyan ettiler, suç işlediler, kamu malına zarar verdiler, adam öldürdüler. sonra da yargılanıp cezalarını çektiler.

mustafa kemal'in dininden size ne? bu kadar kıymetsiz madem bu kadar kötü neden böyle birşeyi bu kadar merak ediyorsunuz? çok mu önemli? götünüzden tarih uydurup hatasını bulmak için kıçınızı yırtarken mi samimiyetsizsiniz şimdi mi? bence farketmez zaten. biz 90 yıldır yobaz allah bir dese inanmadık, şimdi inanacak değiliz.

tanım; arap artığı padişah haremi sevdalilarına dert olmuş başlık.

yallah dergahına, haremine.
hangi kanuna göre diyor.

dikkat edin gururla söylüyorum; devrim kanunlarına göre asıldılar. bir kez de yavaş söylüyorum; dev-rim. türk devrimi. osmanlıya ve yedi cihana karşı. biz yaptık. halk.

yüz binlerce??? o da şöyle;

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
(bkz: yobaz iftira şeması)
"şu asılan hocaların 20 tanesinin adını say, kalanları asıldı kabul edeceğim" deyince, üç beş isimden fazlasını sayamayan,

"len şerefsiz yalancı, madem yüz binlerce hacı hoca asıldı, ta osmanlı zamanında nam yapmış olan sait kürdi, abdülhakim arvasi, süleyman hilmi tunahan isimli yobazbaşları neden asılmadı? bunların asılan yüz binlerce hoca arasına girecek kadar itibarı yok muydu?" diye sorunca, taş yemiş it gibi viyaklaya viyaklaya kaçan, badeli götü yalan ishalinden cırcır olmuş namussuz yobazların iki yüzlülüğüyle yarışamaz.

yobazın aldığı nefes bile yalandır.

bakın, görün, "cevab" veremeyecek it soyu... bunların derdi doğruyu anlatmak filan değil, aynı yalanları sürekli tekrar ederek doğru sanılmasını sağlamaktır.
aha da "cevab" veremeyip, aynı yalanları tekrarladı şerefsiz...

ben bunların iğrenç ciğerlerini bilirim, ciğerlerini...
zalim zulmünde, mazlum zilletinde kalıp bu dünya'dan çekip gidiyorsa demek ki başka bir alemdeki mahkemeye erteleniyor. kimsenin hakkı kimsede kalmayacak. sizlerde eeeeey zalimler! o günü bekleyin! o büyük günü bekleyin! çünkü o gün sizler dehşet içinde ağlayacak, bizlerse kocaman bir adalet gülümseyişiyle sizlere bakacağız.

(bkz: mahkeme-i kübra)
Lan düne kadar biz feto dedigimizde agzinizdan salya saça saça hocaefendiye feto diyemezsiniz o bir alimdir diyordunuz simdi idam edelim diye her gün slogan atiyorsunuz. Atatürk'ün kimleri astirdigini anlamaniz icin basiniza daha fazla nasil bir bela gelmesini bekliyorsunuz ikiyüzlü tosbağalar?
bakın, köpek iki yobazın ismini sayamadı.

ama ben istiklal harbimizde yobazların çıkardığı isyanlarda şehit ettiği kahramanlarımızdan bazılarının ismini bir çırpıda sayarım:

yahya kaptan
yarbay rahmi bey (kimdir bilir misin it soyu? gazze'de çökmekte olan cephemizi kurtaran kahramanımızı? ingiliz kurşunlarının yapamadığını büzükdeşlerin yaptı)
köprülü hamdi bey (akbaş cephaneliğini kaçıran kahramanımız)
kani bey
üsteğmen ali rıza

daha sayayım mı?

eh, sen de haklısın, din sömürüsü ve kan emicilik dışında bir marifeti olmayan, hiçbiri askerlik yapmamış, asker kaçağı üç beş yobaz itin adını neden hatırlayasın ki?

sizin gibi değiliz, biz kahramanlarımızı unutmayız.
Sizler tarih nedir bilmezsiniz ancak başkalarından duyma laflarla gelir gidersiniz. Az kitap okuyun az araştırın. Hadi onuda yapamıyorsanız kuranı türkçe bir şekilde oku anla anlamazsan yaboz cahil kesimle çay içersiniz.
nereden baksan elinde kalacak tutarsızlıktır. dostum şimdi dayatılanı sorgulamadan alan onu zaten ölümüne savunacaktır. şimdi sen dayatmalara karşı güçlü kalamayan birinin tutarlı olmasını da bekleyemezsin. tutarsızlıklarına bakıcaksak işimiz zor. say say bitiremeyiz. zaten aklı başında olan bir birey elbetteki farkındadır bazı şeylerin.