1. 1.
  sadece yobaz değil haindiler. gencecik pırıl pırıl bir subayın kafasını kesip sopada dolaştıracak kadar (gencecik bir askerin daha kafası kesildi 15 temmuzda hatırlayın; kesen güruh gözünüzün önüne gelsin. ne kadar benzerler değil mi? kustukları kin 90 senedir değişmedi) gözleri dönmüştü. isyan ettiler, suç işlediler, kamu malına zarar verdiler, adam öldürdüler. sonra da yargılanıp cezalarını çektiler.

  mustafa kemal'in dininden size ne? bu kadar kıymetsiz madem bu kadar kötü neden böyle birşeyi bu kadar merak ediyorsunuz? çok mu önemli? götünüzden tarih uydurup hatasını bulmak için kıçınızı yırtarken mi samimiyetsizsiniz şimdi mi? bence farketmez zaten. biz 90 yıldır yobaz allah bir dese inanmadık, şimdi inanacak değiliz.

  tanım; arap artığı padişah haremi sevdalilarına dert olmuş başlık.

  yallah dergahına, haremine.
  10 -5 ... noxeca
 2. 2.
  asılan iki hacı hoca için ağlayan radikal islamcıların çok zoruna gider.

  o şeyhleriniz ölmeyi sonuna kadar hak etmiştir. yaptıkları vatan hainliklerini bulandırıp aklamaya çalışmayın.
  5 -3 ... uzay muhtari
 3. 3.
  hangi kanuna göre diyor.

  dikkat edin gururla söylüyorum; devrim kanunlarına göre asıldılar. bir kez de yavaş söylüyorum; dev-rim. türk devrimi. osmanlıya ve yedi cihana karşı. biz yaptık. halk.

  yüz binlerce??? o da şöyle;

  (bkz: at yalanı sikeyim inananı)
  (bkz: yobaz iftira şeması)
  6 -2 ... noxeca
 4. 4.
  "şu asılan hocaların 20 tanesinin adını say, kalanları asıldı kabul edeceğim" deyince, üç beş isimden fazlasını sayamayan,

  "len şerefsiz yalancı, madem yüz binlerce hacı hoca asıldı, ta osmanlı zamanında nam yapmış olan sait kürdi, abdülhakim arvasi, süleyman hilmi tunahan isimli yobazbaşları neden asılmadı? bunların asılan yüz binlerce hoca arasına girecek kadar itibarı yok muydu?" diye sorunca, taş yemiş it gibi viyaklaya viyaklaya kaçan, badeli götü yalan ishalinden cırcır olmuş namussuz yobazların iki yüzlülüğüyle yarışamaz.

  yobazın aldığı nefes bile yalandır.

  bakın, görün, "cevab" veremeyecek it soyu... bunların derdi doğruyu anlatmak filan değil, aynı yalanları sürekli tekrar ederek doğru sanılmasını sağlamaktır.
  8 -1 ... rumeli71
 5. 5.
  aha da "cevab" veremeyip, aynı yalanları tekrarladı şerefsiz...

  ben bunların iğrenç ciğerlerini bilirim, ciğerlerini...
  4 ... rumeli71
 6. 6.
  zalim zulmünde, mazlum zilletinde kalıp bu dünya'dan çekip gidiyorsa demek ki başka bir alemdeki mahkemeye erteleniyor. kimsenin hakkı kimsede kalmayacak. sizlerde eeeeey zalimler! o günü bekleyin! o büyük günü bekleyin! çünkü o gün sizler dehşet içinde ağlayacak, bizlerse kocaman bir adalet gülümseyişiyle sizlere bakacağız.

  (bkz: mahkeme-i kübra)
  -4 ... kurmay albay
 7. 7.
  madde 2. – türkiye cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk devletidir.

  laiklerin derken? Pkk ağzıyla konuşuyorsun..
  3 -1 ... lennonmccartney
 8. 8.
  Lan düne kadar biz feto dedigimizde agzinizdan salya saça saça hocaefendiye feto diyemezsiniz o bir alimdir diyordunuz simdi idam edelim diye her gün slogan atiyorsunuz. Atatürk'ün kimleri astirdigini anlamaniz icin basiniza daha fazla nasil bir bela gelmesini bekliyorsunuz ikiyüzlü tosbağalar?
  3 -1 ... abaninaltindakisopa
 9. 9.
  bakın, köpek iki yobazın ismini sayamadı.

  ama ben istiklal harbimizde yobazların çıkardığı isyanlarda şehit ettiği kahramanlarımızdan bazılarının ismini bir çırpıda sayarım:

  yahya kaptan
  yarbay rahmi bey (kimdir bilir misin it soyu? gazze'de çökmekte olan cephemizi kurtaran kahramanımızı? ingiliz kurşunlarının yapamadığını büzükdeşlerin yaptı)
  köprülü hamdi bey (akbaş cephaneliğini kaçıran kahramanımız)
  kani bey
  üsteğmen ali rıza

  daha sayayım mı?

  eh, sen de haklısın, din sömürüsü ve kan emicilik dışında bir marifeti olmayan, hiçbiri askerlik yapmamış, asker kaçağı üç beş yobaz itin adını neden hatırlayasın ki?

  sizin gibi değiliz, biz kahramanlarımızı unutmayız.
  7 -1 ... rumeli71
 10. 10.
  Zannedersiniz ki tek partili dönemde tüm hocalar şıhlar asıldı(her hoca asılmış olsaydı ki Atatürk dine düşman olsaydı asardı, o güce sahipti, dini kimden öğrendik o zaman)
  Atatürk dinsizdi ve dine karşıydı.
  Kur'an'ın Türkçe mealini ilk yaptıran Atatürk'tü,
  Siz de bu konuda ikiyüzlülük yapıyorsunuz.
  He o zamanlar Arapça okumayı biliyorlardı, peki Arapça konuşabilen var mıydı?
  O sahte şeyhler köylüye Kur'an'dan bir sayfa açıp burada Arapça okuma yazma bilmeyen kâfir olur yazıyor dese kim yalan diyebilirdi?
  Yatın kalkın Atatürk'e dua edin.
  Laiklerin ikiyüzlülüğü Atatürk ve Atatürkçülük hakkındadır, onun doktrinlerinden sadece laikliği alıp geri kalanları boşvermeleri ama Atatürkçüyüz demeleridir.
  2 ... dalya rock yazar