bugün

bir mü'min olarak en çok merak ettiğim. bizim dua edecek bir allah'ımız varken dahi huzursuz olduğumuz oluyor, duvarların üzerimize üzerimize geldiği oluyor. ne bileyim, namaz kılıyoruz, dua ediyoruz bir nebze olsun rahat ediyoruz dostum. peki o adamlar ne yapıyor hiç sormuyor musun kendi kendine? hayatın tüm yükünün altında tek başına eziliyorlar lan.
laiklikle dinsizliği bir tutanlara akıl fikir vermesi için allaha.
(bkz: ebene)

uzun araştırmalar neticesinde yapılan bir tespittir.

laikler "ebene" ismini verdikleri muhterem zat'a dua etmektedirler...
laiklerin inanmadığını zanneden boş insan sorunsalı.
laiklerin de herkes gibi allah a dua ettiğinden haberi olmayanlar sorunsalı.
(bkz: kendini allah sanmak)
gerçekten sözlük formatından çıkmak istemiyorum ama dayanamayacağım.
bi kere bu ülkeyi MÜSLÜMAN bir adam kurdu. adı atatürktür. kafana kazı bunu. sizin gibiler ülkenin bokunu çıkarmasınlar diye LAiKLiK ilkesini koydu. din ve devlet işleri birbirinden ayrılsın diye. ki sen daha laikliğin anlamını bile bilmiyorsun. bir elektrik mühendisinin hem imam hemde mühendis olması ne kadar akıllıca bilmiyorum ama sizin beyninizi cidden merak ediyorum. bize imansız demenizden bıktım artık yobazların elinde yok olup gidiyorsunuz.
laikliği ateistlik sanan insan sorunsalı.
gözlerinizi açın sövdürtmeyin bana burada kimse bana dinsiz diyemez kıyamet günü geldiğinde, herkez sorguya çekildiğinde hepiniz göreceksiniz kim daha müslüman !?
bize dinsiz imansız diyip milletin saçıyla, başıyla, eteğiyle uğraşırken amerika tepenize binecek ve işte o gün iş işten geçmiş olacak. kimsenin kimseye dinsiz - imansız demeye hakkı yoktur. siz yobazlar bu ülkeye pkk dan daha fazla tehlike yaratıyorsunuz. gün gelecek dediklerim çıkacak ve hepiniz pişman olacaksınız.
laikliği anlamakta bu kadar zorlanan bünyenin, kafasını yormaması gerektiği hadise.
tabii ki allah a dua ediyorlar.
rivayet odur ki bu soruyu atatürk bile cevaplayamamış.
(bkz: laikleri ateist gibi göstermek/düşünmek)
laiklerin allah'a (tanrı'ya) inanmadığı gibi bir önyargıya sahip; daha imara açılmamış, balta girmemiş, beyninde fazla kıvrım bulunmayan mümin kardeşlerimizin sorunsal diye nitelediği kuruntu olabilir.
(bkz: nutuk dinimiz amen)
"sen kendini mü'min sanıyorsun ama bilmiyorsun ki burada yazdığın yazıdan dolayı kıldığın hiç bir namaz seni öbür dünyada kurtaramayacak çünkü milyonlarca insana dinsiz, allaha inanmıyor diye iftira ediyor ve kul hakkı yiyorsun. duvarların üstüne üstüne gelmesi çok normal çünkü aslında elinde olmadan vicdan azabından geberiyorsun, cehennemde yaşıyorsun" diye serzenişte bulunmak istediğim zihniyetin sıçtığı başlık.
ayrıca, ulan madem laikliği dinsizlik/tanrısızlık olarak görüyorsun;
o zaman inanmayan adam niye dua etsin?
laik olanların da tanrıya inanabileceğini ve onların da müslüman olup ibadet edebileceğini algılayamayan bünyelerde soru işaretleri oluşturan sorunsaldır.

(bkz: başlık sıçma demiyorum hobi olarak yine sıç)
ulu önder'in " "laik hükümet kavramından dinsizlik manası çıkarmaya çalışan fesatçılara fırsat vermeyiniz." sözünü akıllara getiren sorunsaldır.
laikliği dinsizlik sanan zırcahillerin küçücük akıllarını kurcalayan sorunsal olabilir.
allaha dua ederler birde askılı giyerler göbek açık etek mini allah kabul ederde kula kalsa cehenneme gideriz .
allah işini biliyor da o yetkiyi kendinden başkasına vermemiş .
laiklik nedir önce bunu öğrenmelisiniz. bakın vikipedi diye hoş bir site var ve burada laiklik kavramını şöyle açıklamışlar ' devlet yönetiminde herhangi bir dinin referans alınmamasını ve devletin dinler karşısında tarafsız olmasını savunan prensiptir. ' eh be güzel kardeşim burada laiklik kavramı devletin dinlere eşit mesafede durması anlamına geliyormuş değil mi? buradan dinsiz kavramını nasıl çıkarttığını öğrenmek istiyorum.
tanrıya. ne yazık ki senin de dua ettiğin tanrıya. işte allah o kadar büyük ki laik diye dinsiz diyip iftira attığın insanlar da onun kulu, din üzerinden insanları küçümseyen sen de onun kulusun.
rivayet odur ki, bu soruyu soranlar boşuna dua etmekteymiş.
güncel Önemli Başlıklar