bugün

dinci zihniyet metresi 1 lira olan hortumu 78 e alır

yolsuzluğu ortaya çıkınca sayıştayı görevden atar

neden

çünkü dinciler hırsızdır.
senin verdiğin zararın yanında lafı bile olmaz bence.
kimi laik kesimin ülkeye verdiği sadece bir zarar var.
o da hoşgörü yoksunu despot uygulamalarla laiklik gibi bir değeri öcü göstermeleri, ülkede akabe zihniyetinin güçlenmesine katkıda bulunmaları.
malum, dincilerin bitmek bilmeyen bir mağdur edebiyatı vardır. içlerinden birine höyt dense yahut tırnağı kırılsa, bunu temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp gündeme getirmeye, bire bin katarak ballandırmaya, üzerinden fantastik hikayeler yaratmalara doyamazlar..
ülkede yıllarca dincilerin 28 şubatın intikamını almakta olduğu gibi bir algı yaratıldı.
ancak laik cumhuriyetin ise bir gereklilik ve ne denli korunması gereken bir değer olduğunu 15 temmuz sonrası itibariyle fetö ve benzeri devlet eliyle palazlandırılmış yapılanmaların yol açabileceği büyük yıkım ile birlikte gördük..
laiklik hiç güzel değil hakikaten. şeriat isterük.

reise de teessüflerimle:

görsel
görsel
yüzlerde gülümsemenin olmadığı zamanlara bir bakalım .

https://www.youtube.com/w...h?v=HQIbBiH_KeM&t=24s
Gerizekalı dinci. Erdal erenleri asanlarla birlikte olamayız gerçek laiklikten yana olanlar olarak.
Kenan Evren dincidir dinci kemalist değil.
cimer e yazdım bunu milleti kin ve ayrıştırmaya yönelik konuşmalarından. kendi düşünsün.
laik olmayan kafa da anca bu kadar başlık açabiliyor. idare edin.
aslında düşünmüyorum değil neden çünkü pakistan gibi ülkeler islami yönetim ile yönetiliyor oradaki arkadaşımın dediği ise cuma mübarek gün olunca o günü de tatil etmişler burda adamı tatil gösterip pazar bile çalıştırıyorlar sonuç olarak yine de şeriatçı zihniyetin ülkeye vereceği zarardan daha az olan zarardır.(pakistan gibi ülkeler de cuma tatilleri hariç.)
en son ankara da verdiği zarar. 9 ölü 86 yaralı. bu laik zihniyet 1828 yılından kalma kalma kafayla ülke yönettiği sürece son da olmayacaktır. bir tren ancak bu şekilde kaza yapabilirdi onuda becerdiler.
Seküler ahlâk, dinci ahlaksızlığı önünde bir engeldir. Bu yüzden sevmez dinciler laikleri.
bundan fazla olamaz.

görsel
ulan muhalefetteyken yapıyor ecevit o konuşmayı. algına sokayım senin.
70'de ecevit mi hükumetti.
Dinci zihniyet kadar olamaz evet.
(bkz: 404 not found)
lafa söze gerek yok .

https://www.youtube.com/watch?v=HQIbBiH_KeM