bugün

Şehitlere 'kelle, onların işi ölmek' diyen siyasal islamcılardan daha vatansever bir bakış açısıdır.
şehitlere değil de senin o çomar karası götüne bir bakış atmak ister benim 19'luk..
yani 19 derken, kafası hariç..
zaten sabah sabah keser sapı gibi dolaştırıyorum,bi el atsana koçum sevaptır.
laikliği tek bir siyasi kesimin düşüncesi sanan ıq sıkıntılı,
ve hızla tedavülden kalkan zihniyetin, klasik ayrımcı söylemi.
ve biz bunlara...
bu nato kafa, nato mermerlere...

yüzyıldır,
" laikliğin inanç ve vicdan özgürlüğü " olduğunu sabırla anlatıyoruz.

bizde az manyak değiliz hani.
aptalca bir genelleme.

orospunun tekine bakıp atatürkün ilkelerinden laikliği benimseyen kişilerin şehitlere saygısız olduğunu çıkarmak da bir özürlünün yapacağı iştir. kusura bakma kardeşim.
ölüm sonrası kimse dirilmeyecek,

başarısız yönetimin mağdurlarıdır bunlar. 2bin kişilik terör örgütü (pkk) tarafından 40bin insan öldürülüyor, bununla gurur duyulmaz, hesap sorulur.

öldürülen insanlar ile gurur duyacak kadar pislik olmayın, teröristler tarafından katledilen halkı ile gurur duyup üzerinden reklam kasacak kadar zavallı bir politikacı değilim, bu çok iğrenç.
Laik, muhafazakkar veya baska bir gorus. O tabutlari gorup icin acimiyorsa. Kanin duraksamiyorsa olen gencecik yavrular icin akan kaninin damarini sikeyim. Yapacagin trollugun ayrica anasini sikeyim.
şimdi burda duralim, şehitlik başka bir olay ulkesini seven herkesin icini sizlatir.
soz konusu vatan oldumu laik, anti laik meselesi geri planda kalir.
vatan her seyin ustundedir tamam ulan kesin.evet.
merkezi insan olanın, neyi savunursa savunsun hangi görüşe mensup olursa olsun işin ucunda ölen gençler ve geride bıraktığı yakınlarının kahroluşuna tanıklık ettiğinde ne laikliği ne muhafazakarlığı kalır işin. arv
görsel
görsel
Mide bulandırıcı, buram buram cehalet ve kin kokan tiksinç başlık.

Laiklik ve laik kavramı hakkında zerre bilgisi olmadan, halkı kin ve nefrete sürükleyen ağız ishali olmuş kimi hadsizlerin merak ettiği bakış açısıdır.

insan olmanın, ideolojisi, ırkı, dini, dili olmaz.

insan vasfına haiz her kişi, manevi ve milli değerlere saygısı olan, şehitlik gibi, vatan, bayrak gibi kutsal unsurlar karşısında minnetini, duasını, nezaketini eksik etmeyen insandır.

Şehitler, bir ülkeyi ülke olarak yapılandırmak ve korumak adına, canını, kanını ortaya koymuş, aziz ve unutulmaz vatanseverlerdir.

Ben laikim!
Ve işte bakış açım!
Peki sen kimsin!
Nur yerlitaş ı laik görmek harbiden büyük saçmalıktır.
Hepsinin olmasada çogu ünlünün aslında umrunda olmayan muhabbettir
Örnek:sahte darbede tv8 haricinde bütün kanallar acil yayına geçti tv8 de hiç yayın akışı kesilmedi bile dayıcım . Acunun ekmegini yemek istiyorsan harbi duyarsız biri olacaksın. Buna kısacası para için ruhunu satanlar diyebilirim .
Adamın fetö ile iliskileri bariz olmasına ragmen dokunulmadı .
Bu ülkede ak partinin ekmegini yiyorsan pkk lı olman bile hic bir seyi degistirmez yinede dokunulmazsin bunu nur yerlitas mevzusundan anlamis olduk .
Sen ak çomar kardesim bunu anlayamiyacak kadar allah gibi taptigin icin bu adama su koca götlü kadının laik olmadigini da anlamazsin . Şehit vermek sadece swnin benim gibi insanların icini yakiyor ailelerini dusunemiyorum bile. 3 5 sehit oldu diye toplanamayiz diyen ak partili milletvekili ha nur yerlitas hic bir fark yok istedigi kadar da kelle ucursun adam iktidara geldikten sonra okadar cok sehit verdiki bu ulke hala olaya burka altindan bakiyorsunuz .
Daha zeki ve akilli insanlar zaten yeterince caninizi sıkıyor sizin . Para icin zaten oyunuzu bu adama verdiginizden dolayi bayiliyorsunuz bu adama .dininiz imaniniz para oldugu icinde ya neden bu kadar fazla sehit veriyoruz die dusunemiyorsunuz . Dusunmek istemiorsunuz .
Son derece güzeldir.
Hay ben sizin vicdaninizi sikeyim.

Sunlara bak hepsi birbirine bok atmis. Hepsi birbirini suclamis..

Hepiniz bokun icin yuzuyorsunuz.

Laik kesiminizde, islamci,iktidarci kesiminizde batsin. Hanginiz 20 yasinda bir genci geri getirebilir?

Hala ama siz kelle dediniz ama siz sehitler mehitler dediniz....

Bokunuzun,tarafciliginizin, at gozluluklu bunaltici hayatlarinizin icinde gebermeniz dilegiyle.
Hepiniz.
(bkz: sayın öcalan aldığı kellelerin hesabını veriyor)
(bkz: askerlik yan gelip yatma yeri değildir)
hüseyin çelik : üç beş mehmet öldü diye meclis toplanamaz.
mehmet metiner : abdullah öcalan türk demokrasisine katkı sağlıyor.
abdurrahman dilipak : apo aileden biri.
hilal kaplan : öcalan yaşatmayı seçti.
ortalama olarak bugünün bir numaralı pkk ve fetö düşmanlarından (!) kat be kat vatanseverce ve insani duyarlılığa sahip bir bakıştır.
Laik kesim deyince iş büyük bir kesimi bağlar ki bunların içinde camiye giden, hacca giden, oruç tutan insanlar bolca bulunur.

Taşı tam gediğine oturtmak için yukardaki ateist kesimi ele alacaksın ve soracaksın! Siz hayatınız da ateist bir özel harekatçı polis ya da asker gördünüz mü, duydunuz mu diye?

Ülkesinin dışardan sıkıştığını gördüğü her konu da, abd nin ve ab nin altına yatmayı adet haline getirmiş hain topluluktan hiçbir yaprak olmaz.
Başlığı açan arkadaşın nasıl bir kafa karışıklığı var bilmiyorum ama laik kesimin şehitler ile ilgili tek sıkıntısı keşke yaşıyor olsalardı şeklinde olurdu.

Ben laik birisiyim ve bu konuda ki duruşum nettir.

Şayet bu tartışmaları ve ülkenin mevcut halini göstererek sorabilseydik tüm şehitlerimize (en gencinden yaşlısına kadar) , acaba şehit olmayı isterler miydi ?

Laik veya değil manzarayı bir gözünüzde canlandırın ve soruları kendinizin sorduğunu hayaledin.