1. 1.
  atatürkçülerdeki linç kültürü ve kemalistlerdeki linç kültürünün tezahürüdür. kork allah tan korkmayandan kuldan utanmayandan diye boşa dememişler.
  4 -7 ... tenete
 2. 2.
  imam cemaat meselesi misali gelişmiş kültürdür.
  -1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
 3. 3.
  anlık tezahür eder, hedef gözetmez.
  1 -1 ... mavraci
 4. 4.
  Toplum olarak bir linç etme kültürümüz var. Bu acı ama yadsınamaz bir gerçek. Bizden olmayana karşı afaroz etme yöntemini, kimileri bilerek ve isteyerek, kimileri alet olarak ve kullanılarak, kimileri kitleleri gaza getirerek ve kullanarak gerçekleştirir. Bu tarafgirlik hastalığının bir tezâhürüdür. Bu sadece kendini laik zanneden yada muhafazakar olduğunu iddia edenlere has değildir. Pek çok kesimde ve Herkeste var bu hastalık. Hepimizde var. Esas tehlikeli ve düşündürücü olan yanı, millet olarak ayrışmamızı bölünmemizi yok olmamızı isteyen ezeli ve ebedi düşmanlarımızın bunu ustalıkla kullanmaları. Maalesef her seferinde de oyuna düşmemiz ve tezgaha gelmemiz. Neden birlik olamadığımız sorusunun cevabı bu konuda gizli.
  1 ... gazeloglu
 5. 5.
  linçlerinde bile bir kültür var demektir. bir de ellerine benzin bidonlarını alan veya palaları alıp insanların kafalarını keserek linç etmeye çalışan bir güruh var ki kültürü geçtim insanlığın i si bile olmuyor.
  2 -2 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Yahudileri diyorsan, onlari soykirimdan kemalistler kurtarmis artik onlar da kurtarmaz.
  Eger yahudiler feto'yu desteklemeyi surdururlerse ic organlari borsaya duser.
  (bkz: linc kulturu)
  2 ... basat55
 7. 7.
  Linc arzulari yobaz tayfasinda hatirlatayim. Bayilirsiniz seyh, mehdi, hoca arkasindan gitmeye.

  Fedöcü seni.
  1 -1 ... ruut altmis alti