1. 1.
  bir realitedir.

  ancak burda erkeğin yaklaşımı da önemli tabi, domestik bir varoş kıza yanaştığında abilerini çağırıp dövdürmesinden çekinen homo sapiens sapiens erkeği laik kızlara daha rahat yanaşacaktır. bağımsız değişkenlerin kız üzerindeki aura etkisi araştırmada dikkate alınmalıdır.

  selam ve dua ile.
  10 -14 ... yasusbi
 2. 2.
  (bkz: laikliği namussuzluk olarak bilen dürzü)
  8 -1 ... selahattin demirtas
 3. 3.
  doğru ve katıldığım tespit.

  geçen akbilini istedim utanmadan tak diye verdi.

  hiç utanma yok bu laiklerde. muhteremler..
  6 -3 ... atechso
 4. 4.
  şimdinin ateisti eskinin çok dindarı olan bayan bir arkadaşımın, kuran kursları hakkında anlattıklarını size anlatmıyım, kusmayın şimdi dedirten iftiradır...
  1 -4 ... search for the lost entry
 5. 5.
  eksi karma kasan trol beyanı.
  1 ... tubifex
 6. 6.
  türbanlılar genellikle kayalıklarda olduğu için sizin oraya bakmak aklınıza gelmemiştir. kayalık aralarında türbanlılara şov yaptırıyorlar haberiniz yok be canısı.
  3 -3 ... bengeldimbahargeldi
 7. 7.
  Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş misali bir beyandır. Önemsenmemesi gereken bir başlıktır. Zaten insanlar laik olmaz devletler olur. Ayrıca bugün laik devletin ne kadar önemli olduğunu yaşayarak görüyoruz.
  Veriyorsa da erkek arkadaşına veriyordur. Bu kimseyi ilgilendirmez. Başlıktaki kelimeler zihniyeti açık açık beyan etmektedir.
  Laik kızlar laik erkek arkadaşlarıyla sağlıklı bir ilişki sürdürürken, laik olmayan erkekler ihtiyaçlarını farklı mecralarda gerçekleştirir. bkz: kerane.. Yada böyle dedikodu yaparlar.
  -2 ... 0sem8
 8. 8.
  selam verir
  yol verir
  akıl verir
  ama sana vermez bre dümbük...
  3 -3 ... yuppie
 9. 9.
  iğrenç bir başlık.saçma yorumlar.herkes bu vatanın evladı.benim öz kardeşim laik olsa bu ithamları kaldıramazdım ben değilim ama laik olan tüm soydaşlarım adına Allah sizi bildiği gibi yapsın diyorum.
  tanım:oturma organıyla yapılmış tespit.
  1 -1 ... yastik savascisi
 10. 10.
  Laikliğin gereğini yerine getiriyorlardır efendim. Bunun için yargılanamazlar.
  2 -1 ... karluk