çocuklarınla beraber sen de git. hepinizi toptan eğitsinler.
görsel
o zaman oğlunu çomar hatip'e gönder. oğlancı badeci hocaların olduğu yere. orada osmanlı nın oğlancılığını oğlancü padişahlarını anlatırlar.
görsel

(bkz: yallah arabistan a)
Laiklik diye diye ülkeyi kerhaneye çevirdiniz amk.
Riyad, Tahran, Kabil, Islamabad.

Buralara gidebilirsin.
"sen eğitilme ayı"denilerek karşılık verilebilir.
Dinden bol ne var kurumlarda da aglıyorsun ?
Kendine layık eğitimi isteyen kişi söylemi.
sktrn arabistana gidin ?

hem siz ne zaman maçanız sıkışsa

ingiltereye falan topukluyonuz ?

neden hiç arabistana göçeniniz yok ?
Boko haram terör örgütünün anlamı Batı tarzı eğitim haramdır mış.
Bu da Lako haram falan oluyor heralde.
(bkz: yallah Arabistan a)

Bu ülke laik bir ülkedir ve laik kalacaktır.
Dolayısıyla laik eğitim sistemi uygulanacaktır.

Yersen bu dolmadan!
Yemezsen, biz seni tutmayalım ya haci!
(bkz: imam hatipler kapatılsın).
yallah imamhatibe.
Şeriat ülkelerinden niye hiç bilim adamı çıkmıyor, gidin orda okuyun ne bok olacaksanız.
hakikaten düz dünyayı yuvarlak diye yutturan laik eğitim bize batıyor. hele kızlı erkekli ne öyle.
yallah arabistana diyenlere sesleniyorum; allahın yarattığı dünyada kafirlikte diretiyorsanız defolun gidin cehenneme o zaman!
dün kız çocuğu okur mu ulan diyen bünyelerin bugün farklı bir yaklaşım ile karşımıza çıkmaları durumudur. evet eğitim yıllardır laik ve her gün üniversite ve yüksek lisans dahil sınıflarda hep orgy partiler yaptık, bukakeler havada uçuştu. haklısın. *
Yallah Arabistan'a.
istemiyoruz!

erkekli kızlı okullar olmamalıdır. Sonra okul aşk meşk yuvasına dönüp maksad-ı asliyyesinden caymaktadır.

erkeklerin ayrı, kadınların ayrı okulları olmalı, her ikisi de belirli meslekleri öğrenip belirli kısmını yapmamalıdır. devlet buna tahdit koymalıdır.
bende din öğrenmek istemiyorum. bana ne dinden.
nasıl bi laiklikten bahsediyorsunuz mesela?

şuan laik değil eğer eğitimden bahsediyorsanız. zorunlu din dersi olan laik eğitim mi olurmuş?
bende din öğrenmek istemiyorum. banane ki.
Oldu seni ve tabii 18 yaşından büyüksen lise dönemlerine geri dönderip T.C. inkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi yerine saray yalakalarından çıkma osmanlıca dersi görmene yardımcı olalım. Zihnin ve bilgi küpün ancak o dersleri anlar.
zaten yok birader. zorunlu din dersi olan yerde laik eğitim mi olur?
Yallah Arabistan'a.