1. 1.
    (bkz: demokrasi paradoksu)

çünkü müslümanlar demokrasiye inanmazlar. müslümanlar için laik devletin sunduğu eşitlikçi ortam gücü ellerine geçirene kadar sessizce tahammül edecekleri, gücü ele geçirdikleri anda ise yok etmeye kalkışacakları bir düzendir.
    2 -4 ... ecinni
  2. 2.
    (bkz: Gösteriş için namaz kılanlar)
    (bkz: Türkiye yi islam ülkesi sanan andavallar)
    (bkz: Ona buna göt kılı olanlar)
    (bkz: Dini istismar edenler)
    (bkz: Herkes tarafından kandırılanlar)
    3 ... simetrigiolmayankok
  3. 3.
    her haltı kendisinin bildiğini sanan kimsenin ve dincilerin insanları kendi kalıplarına sokamayacağı için olmayan iki yüzlülüktür.

akp milleti karpuz gibi göbekten ikiye bölene kadar, çok insan kendisini hem müslüman hem laik olarak tanımlardı, hala da çoğunluktadırlar.

ama bir kısmı da akp nin yobaz ayrımcı politikalardan dolayı bu toprakların kimliğine yüz çevirip arapçılığı benimsemiştir.
    1 -1 ... kilise sarapcisi
  4. 4.
    laiklik dediğin fransız ihtilalinin burjuva denen sonradan görme gözü kararmış eli baltalı vahşi musibetlerinin uydurmasıdır, bildiğin dinsizlikdir muhterem ne bekliyorsun?
    1 -1 ... ibni maymun
  5. 5.
    15 yıldır iktidarda olup, memleketin altını üstüne getirip, mağdur edilmedik insan, kesim bırakmayıp, hala "mağduruz da mağduruz" diye ağlaşmak kadar çarpıcı bir iki yüzlülük olmasa gerektir.

yeter lan namussuz timsahlar! bıktık sizlerin sahte gözyaşlarınızdan...
    ... rumeli71
  6. 6.
    laik sana yurttaş diyorken sen ben ümmetim diyorsan kendi kendini ikinci sınıf görmüş oluyorsun, kardeş.
    1 ... noxeca
  7. 7.
    işine gelince %99.99 müslüman işine gelmeyince laiqler bizi ezdi. ya bi susun artık amk, al ben muhafazakar ailede büyüdüm, annem kapalıydı ama pek yobaz değildi babam ise eve monopoly getirdim diye dayaktan iflahımı siken türdendi, neymiş efendim zar varmış. annem ilkokul mezunu diye her daim cahil diye aşağılar, kendini ehil zannederdi, oysa ki ehil olan annemdi.

katı muhafazakar sülale, soft* muhafazakar aileden gelen biri olarak ben açıklıyorum. kendimi bildim bileli yetiştiğim ortamdan biliyorum. alevi sevilmez, aleviye kızılbaş denir, alevi pis ve cenabettir, kokuyordur. amını hıristiyanını sikeyim en çok edilen küfürdür. yalnızca cuma ve bayram namazlarına gidilir, 5 vakit namaz 55'lerden sonra kılınmaya başlanır, tabi hakk'a yaklaştıkça göt korkusu sarıyor malum. başı açık kadına orospu denir, gülen kadına yollu denir, bir kız bir erkekle konuştuysa kesin kuyruk sallıyordur, cazu denir. ama bunların cüz'e, kuran kurslarına gönderdikleri kızlarının yedikleri naneler bitmez. at hırsızlarına kaçar, kıyıda köşede kızlığı bırakır. bu meseleler de örtbas edilip köyün, kasabanın salağına kız itelenir. kapalı ya tabi helal süt emmiş kız. içinizde büyüyen biri olarak daha sayayım mı lan hoşgörü dini mensupları? amına koduklarım sizi.

o laik kesim var ya, iyi ki zamanında sikmiş nenelerinizi, iyi ki yontulmuşsunuz biraz. yontulmuş haliniz bile buysa yontulmamış haliniz afganistan'ı bile mumla aratırdı. sokayım lan sizin mağdur edebiyatınıza, sünni müslüman dışındakilere yapmadığınız kalmadı, adamların malını mülkünü yağmaladınız, otellerde yaktınız, yıllarca bu ülkenin kurucusuna deccal muamelesi yaptınız. hala müslüman da müslüman diye bik bik ötüyorsunuz. hastaneden, okuldan çok cami var memlekette neyin karın ağrısı bu? yetmedi ortadoğu'dan milyonlarca arap ithal ettiniz memleketi tam gaz araplaştırmaya devam ediyorsunuz yetmedi mi amına koyim?

muhterem hocaefendi hazretleri diye götünde pervane olduğunuz herif bile ananızı ters yatırıp düz sikti hala laiq de laiq.

islam'ın 5 şartını yerine getirin, susun. siktirin gidin kafa sikmeyin artık.
    1 ... nesgayfe