1. 1.
  ihtiyacı olan birine yardım etmektir. Biliyorsunuz yeme-içme ve barınmadan sonra en büyük ihtiyaç seks. Ve laik erkeklerim ne kadar iktidarsız oldukları seçim sonuçlarından elli oluyor yıllardır.

  Din ve şahsi işlerimi hiç bir zaman birbirine karıştırmadım ben. Bence asıl laiklik bu. Bu konu sizi aşar, konumuza dönelim.

  Farklı bir eylem, hani anlatılmaz yaşanır denilen türden. Geçtiğimiz cumartesi gecesi yaptım bunu. Pişman değilim. Taksim'de bir görüşmeden sonra eski leman kültürün orada takıldığımız bir bar vardı. Eski günleri hatırlamak için gittim oraya. Sahibiyle arkadaş olunca müdavimlerin dikkatini çekmek zor olmadı, buna erotik aura, vajinal bakışlar ve felsefik bir muhabbet eklenince ortamdaki dişilerin vajinaları absolut içmeden bile sulanmaya başladı. Bunu ortamın kokusundan anlamıştım. Evet am s2cisini bilir.

  Ayrıntıya girerek ortamı pornoya döndürmek istemiyorum. Yokluk nedir pek bilmesem de empati yeteneğim ile sizi anlamam zor olmuyor.

  Duş almaya giderken "bu gece benimle sevişerek bana çok büyük bir iyilik ettin" dedi partnerim. Ben de gülümsedim ve duşa girdim. Çıktığımda uyumuştu çoktan cebimdeki bozuk paraları komodinin üstüne bırakıp bir not bıraktım yanına "iyilik hep seninle olsun".

  freeze you later
  1 -5 ... absolute zero
 2. 2.
  Yobazlar bu iyiliği daha iyi bilir. Ne de olsa bu iyiliğin kitabını yazmışlardır.*
  2 -2 ... bay efendi
 3. 3.
  hoplatıla hoplatıla beyni sulanmış yobaz beyanı.

  ayrıntılı bilgi için: (bkz: tecavüzün yobaz beynini daha da sulandırması)
  2 ... noxeca