1. 1.
    belirli sebeplerden dolayı laik atak geçiren hastalara uygulanabilecek olan ilk yardım teknikleridir.

öncelikle bu rahatsızlığın sebeplerini çok iyi analiz etmek gerekir.

takdir edersiniz ki bir sorunu çözmenin en iyi yolu, o sorunun kökenine inmektir.

eğer laik atak krizi geçiren bir hasta ile karşılaşırsanız:

+ öncelikle yakınlarda atv, a haber gibi kanalların açık olduğu televizyonların olup olmadığını kontrol edin,

eğer varsa hastayı bu bölgeden acilen uzaklaştırın.

+ hastanın etrafında türbanlı, çarşaflı veya sarıklı insan olmamasına dikkat edin.

+ hastanın solunumunu kontrol edin. gerekliyse hava alması için "sözcü" gazetesi ile yelleyerek hava sirkülasyonu sağlayın.

+ hastanın bilincini kontrol edin. kesik kesik slogan atmasını sağlayın. "heeer yer, taaak sim, her yer diireee niş" gibi.

+ son olarak da mümkünse en yakın "özel" hastaneye ulaştırın.

şunu unutmayın ki ilk yardım hayat kurtarır.
    31 -14 ... aglama duvarinda gulesim geldi
  2. 2.
    (bkz: yandaşlara özgü kuduz türü)'ne yakalananlara uygulanması lazım gelen ilk yardım kadar zor değildir.
    8 -10 ... rumeli71
  3. 3.
    Mustafa kemal e benzerliğiyle dikkat çeken bir oyuncu vardı , onu temin etmeye çalışın .
    5 -4 ... hot male
  4. 4.
    Panik yapmayın.
    Yavaşça eğilip kulağına onuncu yıl marşı okuyun.
    Kendine gelmeye başladığında "mustafa kemal in askerleriyiz" sloganını da attın mı tamamdır.
    5 -5 ... frekans
  5. 5.
    bu gibi acil durumlar için her zaman cüzdanınızda 1 adet yılmaz özdil ve bol enter bulundurun.
    aspirin gibidir bir çok laik atak krizine iyi gelir.
    4 -4 ... satanist kesen psikopat kedi
  6. 6.
    (bkz: sözcü)
    3 -1 ... jarrus
  7. 7.
    (bkz: aşırı islam hastalığı)
    1 -1 ... manuel calavera
  8. 8.
    hemen önüne atatürk posteri konulmalı. günde 3 öğün aç karnına 10. yıl marşı çalınmalı.
    2 -1 ... dinazorus
  9. 9.
    Sözcü gazetesi okutmak.
    1 -5 ... rls 19
  10. 10.
    en güçlü olduğunuz zamanda bile, neden bu kadar çok atatürkten korkuyorsunuz?
    6 -1 ... ekremhatip