bugün

türkiye'nin geleceğe daha fazla domalması demektir.

bu anlayıştaki adamlar sürekli çoğalıyorlar, durduramıyoruz.
saçmalıktır.entry nick uyumu'da nereye kadar.
pazardan alınmış izlenimi verir.
(bkz: laikçi geldi hanım)
onun yerine direkt tesettürlü bir bayanla evlenin olum diyeceğim olaydır. kız laik sonuçta senin gibi bir şakirte kanıp tesettüre mi girecek? olayın garantisi yok yani. en iyisi sen riske atma hiç, hazır türbanlı bir bayanla evlen. laik kızı tesettüre sokmak için sarfedeceğin eforu yeni yeni şakirtler oluşturmak için kullanırsın.
efsaneden öteye geçemez dostlar. laikçi biri şakirtle evlenmez. aşk dedik ama o kadar da demedik.
şakirt fantezisinden öte bir durum değildir.
yobazlıkta son noktadır. bu türler hadım edilmelidir. en baştada bu başlığı giren orjinalsalak.
şakirtçinin böyle bir fantezi düşünmesi şaşırtıcıdır.
olmayacak duadır. ulan -mına kodumun vahabisi, laik dünya görüşüne sahip kızın senin gibi bir şakirtle ne işi olur dedirten söz dizisidir.
(bkz: kadınlar tesettüre girince geleceğe umutla bakılacığını sanan mal)

(bkz: iran)
(bkz: ırak)
(bkz: suriye)
(bkz: arabistan)
(bkz: libya)
(bkz: cezayir)
(bkz: fas)
(bkz: yemen)
kişileri olduğu gibi kabullenemeyen kişinin sıçmasıdır. zihni o kadar kararmış ki karısı olacak kişiye bile saygı duyamaz hale gelmiştir.
"kızın kendi iradesi var mıdır, ister mi, istemez mi, inanıyor mu, inanmıyor mu?" gibi sorular sormaktan aciz tipik müslüm davranışı olur.
Bunlar zıt iki kavram değildir. Laiklik dinin orta malı olmasını, oyuncak gibi kullanılmasını engeller dini hak ettiği yerde tutar. Laikçi bir kız dinini korur tabiki laikliği dinsizlik olarak algılamamışsa.
her baba yiğidin harcı değildir.
bazı sıkmabaş kızların şekillendirilebildiği gibi laik kızları da şekillendirebileceğini sanan kişi sanrısı.
sıkmabaş statüsüne girmeyen çoğu kızın laik fikre sahip olarak beynini kullandığını tespit edebiliriz zaten. asıl problem herkesi kendi gibi zanneden/gören sıkmabaş ve şakirt tiplerdedir.
(bkz: seve seve olmazsa sike sike)
mümkün değildir. şakirt oğlan düzüşmeyi bile bilmiyordur.

- hacı .nereye sokucuk bunu ?
+ kızın burnuna.
- girer mi la oraya.
- senin .mına.
elini fazla sevmekten halüsinasyon görmeye başlamış "şakirt" söylemi.
tanım: imkansız olandır.

(bkz: çok beklersiniz)
zordur. çünkü şakirtin evlenmeden önce 'am nedir, insan bedeninin neresinde bulunur, cinsel ilişki nasıl olur şeklinde bir kurs alması lazım gelir. bir şakirtin evlilikten sonra ilk cinsel ilişkiyi yaşaması 3 seneyi bulur. ben demiyorum (bkz: isviçreli bilimadamları) iyisimi sen önce laikçi bir erkekle evlen, ciğerlerin rahatlasın derim ben o şakirte.
abazan şakirtin osbir malzemesidir...
Farklı bir metottur. Laikçilerden ne derece korkulduğunu ve sindirmek için, türlü türlü çözümler arandığını gösterir. "Kadını tesettüre belki sokmayı başarırsınız ama, düşünce yapısına nasıl hakim olmayı başaracaksınız?" sorusunu sordurur.
(bkz: eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir)
(bkz: tesettürler türkiye)
kızın isteğiyle olmuşsa sorun yok. zorlama ya da ısrar varsa saçmalığın dik alası.