bugün

güzel bir insandı.
Bir sohbet sırasında aklıma gelen seri artıcı bir yazar. Sözlüğe bir girerdim, o da ne. 100 bildirimin hepsi de ondan. Kendisiyle kimi konularda ayrı düşmüş olsam da sıcakkanlı, hoşsohbet, vefakar bir kardeşimiz idi. Belki arada sözlüğe bakıyordur, evet.
eğer kendisi burdaysa işaret versin cidden adamı özledik.
özlenen yazar.
Buralardaysa dm atsın, ifşa etmem. Özledim. Bir hal hatır sorayım.
özlenen yazar. asıl nicki wogtah'tır.
kendini özleten yazardır.
o güzel yazarlar güzel atlara binip gittiler.
demirin tuncuna, yazarın çomarına kaldık.
beyler bu arkadaştan haber alan varmı.
özlüyoruz.
üşüyoruz reyiz .
Gitmiş bir yazar, geri gelmesini istemem açıkçası, böylesine bir yerde zaman kaybedip kendisini üzeceğine az da olsa mutlu bir şekilde kendi hayatına devam etsindir. Bencil olmamalıyız sırf özlediğimiz için geri gelmesini isteyerek. Ona da sormak gerekirdi.
sözlüğü çok seviyordu. bir gün geri döneceğine inanıyorum.
kendini ve artılarını çok özledik..
özlüyoruz.
farklı bir mahlas ile aramızda dolaştığını düşündüğüm yazar. sözlüğü seviyor idi, sözlüksüz yapamaz.
gittiği üzüntü vermiş yazar.
Mb: Neredesin ay yüzlüm ?
iyi bir yazardı. Sözlüğü bırakması ve giderken yazdığı entry üzmüştür. Neden bazı insanları farklı olduğu için kabullenemiyoruz. Yazık gerçekten..
özlüyoruz..
çoğu insan seri artıya tav olur biliyorum ama ben böyle insanları hiç samimi bulmuyorum. sırf sayı kabarık olsun diye entry girmek, herkesin her entry sini beğenmek.
pireye kızıp sayfasını yakmış, yazık etmiş.
değişik bir insan. 20 ağustos da ilk hesabını açıp henüz iki ay dolmadan yanlış hatırlamıyorsam 2400 civarı entry girip hesabı silinmişti, geri geldi bu sefer yine aynı şekilde hesabı kurulalı 2 ay dolmadan hesabını sildi. bu hesapta da 3500 e yakın entrysi var. adam, 2021 in ikinci yarısında 4 ayda 6000 küsür entry girip ayrıldı daha 3. girişime gözü keser mi bilmiyorum, gelse iyi olur, aktif bir yazardı.
hesabı silik edilmeden bir gün önce (bkz: sözlüğün en önemli yazarları)isimli bir başlıkta hazırladığım listede nicki ön saflarda yer alıyor.
en son beni kadın zannettiğini yazmıştı mesajda. son sözü bu olmuş, sürekli artı oy verirdi üzüldük...
Adam gider ayak entryleri favlamış. Sağolsun varolsun.
" gitme yeğenim yaaa ! " yazarıdır.
güncel Önemli Başlıklar