bugün

göze çarpan ilginç ayrıntıdır. lahmacun genellikle bu tip insanların tükettiği yiyecek. bir de elle yiyorlar allahım ya. evet.
(bkz: türk erkeklerinin ruhunun varoş olması/#29185100)
turkiye'nin milli yiyecegi ayran ve lahmacun ile alay etmek.

avrupalilari bile bize benzettik, elleri ile lahmacun yettirtiyoz.
Lahmacun yüzünden fakir ve varoş olacaksam, varsın olsun. istediğimi yiyip, içemedikden sonra zengin olsam ne olur, olmasam ne olur?
Etin kilosunun fiyatından haberi olmayanların tespitidir.
yanlış önermedir. ne yiyeceğidik salyangoz mu ıstakoz mu?
Olsa da yesek derim.
Bu arada oytunkaran (bkz: yine mi sen)
Develi, daha da kasmaya gerek yok.
incecik çıtır çıtır bol yeşillik üstüne limon yanında yayık ayran silktir git canım çekti senin yüzünden.
Yemin ediyorum fakir ve varos olmak istiyorum suan limonu da sikican uzerine bi guzel.
lahmacunun daha çok fakir kısımca yendiği doğrudur zengin olup havyar yemekten iyidir.
Gokhan torenin 300 lira vererek yedigidir, acik net fakirlik belirtisidir*
(bkz: http://m.uludagsozluk.com...4-ayrana-389-lira-vermek/)
ayda ortalama 5 bin lira kazanıyorum, lahmacun'u severim.
zengin yemegi ahtapot, istakoz, suşiyse varsn lahmacun fakir yemegi olsn amk. fakirlerin agzinin tadini bildiginin gostergesidir.
Basligi acan arkadas bodrumda 2 lahmacuna 120 tl vermedigi için cahilligine veriyorum.
Kurbağa bacağı yiyip entel mi olalım? Lahmacunun gözünü seveyim.
(bkz: oytunkaran lütfen)

yanlış tespittir.
zengin oluyorsun ve fakirlerin tükettiği bazı yiyecekleri tüketemiyorsun, fakirlerin girdiği bir çok ortama giremiyorsun. sikeyim öyle zenginliği.
kıymanın kilosundan ve onun fiyatına oranla lahmacun fiyatından haberi olmayan asosyal beyanı. kıçını kaldırıp bir dışarı çıksa asosyalliği bıraksa böyle demeyecek ama.
o kadar fakir ve varoşum ki vize haftasında 1 hafta boyunca günde 2 lahmacun söylüyordum eve. maydanoz ve ezme ekip üzerinde limon gezdirip ellerimle yiyordum.. öz urfalı kebaptan. tavsiye ederim ankarada bahçeli veya kazı karabekirdekinden.
hukukçuyum lahmacun severim saygılarımla .
ibrahim tatlıses fakir miydi sorusunu akla getirir.
güldüren durumdur. evet.
milli yiyeceğimizi yemek varoşluk ise sonuna kadar varoşum!ayrıca kraliçe elizabeth ile yemiyonuz.o kadar nazikliğin gereği yok!lahmacun bu!
günde 3 öğün zorla lahmacun yedirilmesi elzem olan troll beyanı.
(bkz: feed the troll with lahmacun)
güncel Önemli Başlıklar