1. 1.
  (bkz: kızılderililer türkmüş)
  2 ... siklopentanoperhidrofenantren
 2. 2.
  türkçe karakter eklemezseniz başlıklara artık çıldırıciiimm!! dedirten, kurdun ufak kımıl kımıl olanı mı yoksa büyük uluyangillerden mi olduğunu bayaa bi düşündürüp neden sonra güldüren meseledir!
  1 ... ombudsman
 3. 3.
  (bkz: dostum kürt demişsin ama bu yunan)
  tanım:yunanlılarla kürtlerin aynı ortak kaderi paylaşması. yazık size*
  2 -1 ... ifrit
 4. 3.
  türk, kürt ya da baska bir ırkın olması önemli değil. Türkiye toprağında yaşayan ve kültürlerimizin zenginliği ülkemizin zenginliği olan bir taraf tarafından çıkmıştır ve Türkiye'nin çıkardığı bir yemek olmustur. hangi ırk üzerine çıktığı konusu polemik yapılmamalıdır.
  ... diuw
 5. 4.
  vezir parmagi, kol boregi, sadrazam lokumu gibi yemekler cikaran guzel anadaolumuzda normal karsilanmayacak durumdur. bir de cin yemegi olarak "cream of some-young-guy" vardir ki panikleyen turk genclerden korkan bu "turkiyeli" arkadaslar icin ideal proteinli gidadir.
  ... isla morada
 6. 5.
  (bkz: genç türkler rahatsız)
  -3 ... siklopentanoperhidrofenantren
 7. 6.
  biraz geriye çekilip ayrıntlı olarak bakarsak. türkler 1071 yılında anadolu'ya geldi diyoruz. e hocam türkler daha önce ortadoğuya gitti. hatta mısır için bir zamanlar türkiye tabiri kullanıldı kaynaklarda. bugünkü ırak'ın byük bölümü türklerin eline geçti daha sonra türkler anadolu'ya geldi.

  (#20699626) benim daha önceki entry'im de okunduğunda pekişecektir ancak kürtler türkler anadoluya türklerle beraber gelse de, en başından beri anadolu da olsada durum değişmez. 1050(tahmini sallıyorum)-1900 arası ortadoğuyu yönetmiş bir millette her şey birbirine karışacaktır.

  bugün bir afgan yemeği nasıl ön asya'nın hepsine mal olduysa bur da olabilir. öncelikle kürt ile türk'ün birbirinden farklı birşey olmadığını benimsemek şart.

  sonuç olarak lahmacun kürt asıllıysa da türk, baklava, pastırma, mantı, hatta hamsi türk asıllıysa da kürttür.
  2 ... kiliog
 8. 7.
  (bkz: all we need is just a little lahmacun)
  ... tom tucker
 9. 8.
  nazi yemeği bile olsa yenir, öyle güzel bi' şey namıssız.
  ... allestamam
 10. 9.
  Yemek üzerinden milliyetçilik yapmaya çalışanların karnı değil beyni doyurulmalıdır. Aç beyinlerdir. Lahmacun, baklava ya da mantı anadolu mutfağındandır.
  1 ... 1984