1. 1.
  kalmış mıdır merak edilendir. ragnar'a verdi, athelstan'a vermeye yeltendi, adını unuttuğum reise verdi, kalf'a verdi, astrid ile lez ilişkisi yaşadı, tutsak ettiği king harald zincire bağlıyken üstüne çıkıp verdi, en son da savaşta yerde yatan rahibi neden kurtarıyorsun diye sormalarına karşın bilmiyorum kader deyip yanına aldı ve ona da verdi. utanmasa oğluna da verecek bu yollu.
  3 ... bir istasyon insani is dead
 2. 2.
  vikings dizisindeki lagertha sadece oğluna vermedi.
  2 ... muslimaid
 3. 3.
  kendisine gercekten asik tek kisi olan rollodur. Verdi vermedi demeyelim dogru tabir bu degilde yuz vermedi diyelim. Hayatin kendisi de boyle degil mi seven en sona kalir yuzune bakilma konusunda. En sonunda da baka kalir *
  4 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  hahaha mel mel bakan gibson reis çok güzel bir noktaya parmak bastı. vermediği bir tek onu seven adam kalmış. bu bana robert downey jr'nin bir filmini hatırlattı. kiss kiss bang bang idi sanırım tam hatırlamıyorum. orada liseden beri aşık olduğu kızı yıllar sonra tam yatağına atıyordu. burada geçen diyalogda kızın, en yakın arkadaşıyla bile yattığını öğrenince adamın morali bozuluyordu işi halletmeden yataktan kalkıyordu.
  1 ... bir istasyon insani is dead
 5. 5.
  en tatlısı ragnar ve heahmund.
  1 ... gamer girl