1. 1.
  cem özerin eski talk show programı, çok iyi hatırlıyorum bir gece ailecek izliyoduk, bir azeri yazar katılmıştı nara benek midir belek midir, babam anneme "hanım hanım çocukları yatır bu karı birazdan göğüslerini açacak galiba" demişti. O kadın göğüslerini açtı mı o programda hatırlayan varsa beri gelsin.
  3 ... sayborglardasever
 2. 2.
  geveze insanin inandiriciliktan yoksun savunmasi.. * *
  ... confusedy
 3. 3.
  cem özer'in popüler kültüre hizmet edebildiği zamanlardaki programı...Şimdi de etmek ister herhalde ama reytingi düşük...
  1 ... alem
 4. 4.
  basliklarin birbirinden ilham hatta korkarim intihalen yazilmasi degil, siralanmasi bile degil, bombardimani. soyle bagirilir pesisira:
  "kos lan bizim basligi alip, iki modifiye edip kactilar,,, amanda aman ne kara talihim varmis da benim...."
  ... asselisaya
 5. 5.
  yakında show tv ekranlarında yeniden başlayacak olan program.
  ... arude50
 6. 6.
  9 mart 2007 tarihinde, uzun bir aradan sonra tekrar ekranlara gelen, talk-show programi..
  her sezon basinda ilk programi, cenk koray ve mujdat gezen ile yapan cem ozer, rahmetli cenk koray icin guzel bir vtr hazirlatmis ve sunmustur..
  ... firework
 7. 7.
  yeniden başlayan, ilk bölümüne funda arar, müjdat gezen ve osman yağmurdereli'nin konuk olduğu program. nurgül yeşilçay da seyirciler arasındaki yerini almıştır ayrıca.
  ... uieat
 8. 8.
  sevda demirel ilk kez bu programda asım can gündüz'le çıkmıştı. Programda kısa saçlı, utangaç hanım hanımcık bir kızdı otururken. sonra kalkıp bir dans etmeye başladı. ne utangaçlık kaldı ne hanımlık. aslına döndü.
  1 ... minti
 9. 9.
  kenan doğulu, yıldız tilbe ve deniz sekibu programda vokal olarak yer alıp ünlü olmuşlardır.
  2 ... avedis
 10. 10.
  bu hafta itibari ile ekranlara geri dönmüş talk show(umsu). müjdat gezen, funda arar gibi konuklarla sağlam bir giriş yaptığını inkar etmemek lazım ama, ömrü fazla uzun olmaz. çok yaşlandın cem özer çok, eski heyecan kalmamış gözlerde.
  (bkz: gençlerin önünü açmak)
  1 ... karpuzkabugu