Advertisement

 1. 1.
  (bkz: gülüm benim)
  3 ... koministimam
 2. 2.
  akp yalakalarının bir muhalifi daha yakacağının göstergesidir. imamın gülü memleketin ihtiyaç duyduğu muhaliflerdendir ve sosyal ağlarda aktiftir. şimdi sanıyorum mesleğinden edecekler kadını. derslerde twit atıyormuş! güzel yalan buldular be. yazıklar olsun...
  1 ... barko
 3. 3.
  leyland marka motoru görmeyeli yıllar olmuştu. köylerde traktörleri pek bir meşhurdur ama en adi motorlardandır ve kaputlarını samanın harçla karılmasıyla oluştuğundan zamanında ineklerin ve eşeklerin yediği rivayet edilir.
  ... kirkincikapi
 4. 4.
  Hesabını niye korumalı yapmış anlaşılası değil. iş işten geçti bacım.
  ... culsezar
 5. 5.
  taşşak geçilmemesi gereken ciddi olaydır.

  bir tür mahalle baskısıyla akp'li olmayan herkesi bastırmaya çalışıyorlar.

  http://haber.sol.org.tr/d...isina-olum-tehdidi-haberi
  ... system error
 6. 6.
  twitter üzerinden muhalefet adı altında insanlara hakaret eden anonim isim arkasında saklanan bir varlığın kimliğinin açıklanması olayıdır. hakaret edip takıştığı birisi kendi profilindeki bilgiler kullanarak kimliğine ulaştığını iddia etmiş ve bu kimliği yayınlamıştır. görülen o ki doğru tespit yapılmış. şimdi ölüm tehidid vs. ile gündem değiştirilmeye malum bazı internet sitelerinde haber yapılmaya çalışılan bu kişi muhtemelen işlediği hakaret suçlarından dolayı savcılığın abonesi olmaktan korkuyor. artık herkes kim olduğunu biliyor. tek dilekçeleri yeter. yaptığı muhalefet değil kendisiyle aynı grüşte olmayanlara karşı edepsizlik olduğu için layıkını bulmuş bence. ha bir de milliyette yakınları chpli değil demişler. fotoğraflarını yalanlamadığına göre gerçek olduğunu sonucuna varırsak o elindeki fenerbahçe bayrağı değil sanırım! bu kadar ağzı bozuk birinin çocuklara eğitim vermesi içler acısı bir durum. bence en önemli kısmı bu!
  3 -1 ... ozgurluk